Hässleholm

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Hässleholm eller online. Välkommen!

Optimera Hässleholm är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Hässleholm får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Hässleholm

Magnus   Söderquist

Magnus Söderquist

Byggsäljare

Tel: 0451-664 04

magnus.soderquist@optimera.se

Peter  Håkansson

Peter Håkansson

Säljledare

Tel: 0451-664 05

p.hakansson@optimera.se

Kenneth  Juhlin

Kenneth Juhlin

Byggsäljare

Tel: 0451-664 09

kenneth.juhlin@optimera.se

Inga-Lill   Persson

Inga-Lill Persson

Butikssäljare

Tel: 0451-664 10

inga-lill.persson@optimera.se

Emelie  Nordh

Emelie Nordh

Butikssäljare (Mammaledig)

Tel: 0451-66407

emelie.nordh@optimera.se

Anders   Hallberg

Anders Hallberg

Lagerledare

Tel: 0451-66406

anders.hallberg@optimera.se

Marcus  Wendel

Marcus Wendel

Lagersäljare

Tel: 0451-66414

marcus.wendel@optimera.se

Rodica  Boian

Rodica Boian

Lokalvårdare

Tel:

Henric  Ekewald

Henric Ekewald

Enhetschef

Tel: 0451-66413

henric.ekewald@optimera.se

Fredrik   Valentinsson

Fredrik Valentinsson

Regionsäljare

Tel: 044-787 78 88

fredrik.valentinsson@optimera.se

Mikael   Svensson

Mikael Svensson

Lagersäljare

Tel: 0451-66412

mikael.svensson@optimera.se

Jessica  Storm

Jessica Storm

Butikssäljare

Tel: 0451-66411

jessica.storm@optimera.se

Rickard   Bengtsson

Rickard Bengtsson

Butiksledare

Tel: 0451-66416

rickard.bengtsson@optimera.se

Joakim  Kindgren

Joakim Kindgren

Byggsäljare

Tel: 0451-66403

joakim.kindgren@optimera.se