• Bygghandel för proffs och konsument i Kode

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Kode eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Kode

Kenneth  Olsson

Kenneth Olsson

Byggsäljare

0303-25 00 10

kenneth.olsson@optimera.se

Andreas  Lind

Andreas Lind

Enhetschef

0303-25 00 11

andreas.lind@optimera.se

Kjell  Karlsson

Kjell Karlsson

Butiksäljare

0303-25 00 13

kjell.karlsson@optimera.se

Linus  Nyström

Linus Nyström

Byggsäljare

0303-25 00 14

linus.nystrom@optimera.se

Birgitta  Theliander

Birgitta Theliander

Butiksäjare

0303-25 00 12

birgitta.theliander@optimera.se

Christer  Ström

Christer Ström

Lagersäljare, varumott

christer.strom@optimera.se

Peter  Liske

Peter Liske

Lagersäljare, varumott

peter.liske@optimera.se

Johan  Gunnarsson

Johan Gunnarsson

Chaufför

johan.gunnarsson@optimera.se

Jimmy  Karlsson

Jimmy Karlsson

Chaufför

jimmy.karlsson@optimera.se

Bengt  Axelsson

Bengt Axelsson

Lagersäljare, varumott

bengt.axelsson@optimera.se