Åhus

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Åhus

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Åhus eller online. Välkommen!

Välkommen till din Optimera bygghandel i Åhus där vi kan visa upp en fräsch anläggning både för proffs och konsument. Vi har välutbildade byggsäljare med lång erfarenhet som ger dig både råd och hjälp.



Vi jobbar i Åhus

Thomas  Möllerberg

Thomas Möllerberg

Butikssäljare

044-288646

thomas.mollerberg@optimera.se

Emil  Haak

Emil Haak

Byggsäljare

044288640

emil.haak@optimera.se

Marie  Svensson

Marie Svensson

Varuplock

marie.svensson@optimera.se

Mathias  Orning

Mathias Orning

Butikssäljare

044288633

mathias.orning@optimera.se

Tobias  Persson

Tobias Persson

Lagerledare

044288641

tobias.persson@optimera.se

Andreas  Stjärnkvist

Andreas Stjärnkvist

Lagersäljare

044288644

andreas.stjärnkvist@optimera.se

Marcus   Svensson

Marcus Svensson

Butiksledare

044288642

marcus.svensson@optimera.se

Carl  Andersson

Carl Andersson

Lagersäljare

044-28 86 43

carl.andersson@optimera.se

Ola  Jontoft

Ola Jontoft

Enhetschef

044288631

ola.jontoft@optimera.se