Åmål

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Åmål eller online. Välkommen!

Optimera Åmål är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Åmål får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Åmål

Gunilla  Andrén

Gunilla Andrén

Butikssäljare

Tel: 0532-797206

gunilla.andren@optimera.se

Uno  Fredriksson

Uno Fredriksson

Lagersäljare

Tel: 0532-797210

uno.fredriksson@optimera.se

Per Kristian  Nilsson

Per Kristian Nilsson

Lagerledare

Tel: 0532-797204

per.nilsson2@optimera.se

Tomas  Odelius

Tomas Odelius

Butiksledare

Tel: 0532-797203

tomas.odelius@optimera.se

Håkan  Olsson

Håkan Olsson

Lagersäljare

Tel: 0532-797209

hakan.olsson@optimera.se

Maria  Johansson

Maria Johansson

Butikssäljare

Tel: 0532-797202

maria.johansson@optimera.se

Hans  Weingartshofer

Hans Weingartshofer

Enhetschef

Tel: 0532-797201

hans.weingartshofer@optimera.se

Sten  Andersson

Sten Andersson

Lagersäljare

Tel: 0532-797207

sten.andersson@optimera.se

Andreas  Ljung

Andreas Ljung

Lagersäljare

Tel: 0532-797205

andreas.ljung@optimera.se

Niklas  Gustafsson

Niklas Gustafsson

Byggsäljare

Tel: 0532-797208

niklas.gustafsson@optimera.se