Åmål

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Åmål eller online. Välkommen!

Optimera Åmål är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Åmål får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Åmål

Gunilla  Andrén

Gunilla Andrén

Butikssäljare

0532-797206

gunilla.andren@optimera.se

Per Kristian  Nilsson

Per Kristian Nilsson

Lagerledare

0532-797204

per.nilsson2@optimera.se

Tomas  Odelius

Tomas Odelius

Butikssäljare

0532-797203

tomas.odelius@optimera.se

Håkan  Olsson

Håkan Olsson

Lagersäljare

0532-797209

hakan.olsson@optimera.se

Maria  Johansson

Maria Johansson

Butiksledare

0532-797202

maria.johansson@optimera.se

Hans  Weingartshofer

Hans Weingartshofer

Enhetschef

0532-797201

hans.weingartshofer@optimera.se

Andreas  Ljung

Andreas Ljung

Lagersäljare

0532-797205

andreas.ljung@optimera.se

Niklas  Gustafsson

Niklas Gustafsson

Byggsäljare

0532-797208

niklas.gustafsson@optimera.se

Anna  Adolfsson

Anna Adolfsson

Butikssäljare

0532-797210

anna.adolfsson@optimera.se

Mattias  Hoffback

Mattias Hoffback

Lagersäljare

0532-797207

mattias.hoffback@optimera.se