Årsta

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Årsta

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Årsta eller online. Välkommen!

Optimera i Årsta är en traditionell bygghandel där byggproffsen hittar allt som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment av byggvaror.

Vill du komma i kontakt med oss via våra slingnummer? Välkommen att höra av dig på nedan.

Butik-telefonslinga: 08-410 300 78
Bygg-telefonslinga: 08-410 300 77
Lager-telefonslinga: 08-410 300 79



Vi jobbar i Årsta

Jonathan  Ydén

Jonathan Ydén

Enhetschef

08-410 300 61

jonathan.yden@optimera.se

Tomas  Daltin

Tomas Daltin

Utesäljare

08-410 300 65

tomas.daltin@optimera.se

Sabina  Söderström

Sabina Söderström

Byggsäljare

08-410 300 66

sabina.soderstrom@optimera.se

Tobias  Lagerqvist

Tobias Lagerqvist

Byggsäljare

08-410 300 67

tobias.lagerqvist@optimera.se

Åsa  Leavey

Åsa Leavey

Butiksledare

08-410 300 62

asa.leavey@optimera.se

Linda  Berryll

Linda Berryll

Butikssäljare

08-410 300 63

linda.berryll@optimera.se

Daniel  Grahn

Daniel Grahn

Lagerledare

08-410 300 64

daniel.grahn@optimera.se

Kevin  Göransson

Kevin Göransson

Lagersäljare

08-410 300 68

kevin.goransson@optimera.se

Dawid  Swiatek

Dawid Swiatek

Lagersäljare

08-41030069

dawid.swiatek@optimera.se

Adam  Westman

Adam Westman

Butikssäljare

08-410 300 71

adam.westman@optimera.se

Jonnie  Tallklint

Jonnie Tallklint

Byggsäljare

08-410 300 74

jonnie.tallklint@optimera.se

Victor  Liljefeldt

Victor Liljefeldt

Byggsäljare

08-410 300 72

victor.liljefeldt@optimera.se

Albin  Fast

Albin Fast

Lagersäljare

08-410 300 73

albin.fast@optimera.se

Alice   Lindell

Alice Lindell

Butikssäljare

08-410 300 75

alice.lindell@optimera.se