Älmhult

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Älmhult

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Älmhult eller online. Välkommen!

Optimera Älmhult är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Älmhult får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Älmhult

Per  Svensson

Per Svensson

Byggsäljare/Säljledare

0476-488 31

Per.Svensson@optimera.se

Peter  Lindqvist

Peter Lindqvist

Butikssäljare

0476-488 35

Peter.Lindqvist@optimera.se

Urban  Eliasson

Urban Eliasson

Chaufför

0476-488 82

Urban.Eliasson@optimera.se

Henrik  Giselsson

Henrik Giselsson

Byggsäljare

0476-488 33

Henrik.Giselsson@optimera.se

Martin  Jonsson

Martin Jonsson

Lagerledare

0476-488 39

Martin.Jonsson@optimera.se

Mikael  Johansson

Mikael Johansson

Butikssäljare

0476-488 36

Mikael.Johansson2@optimera.se

Mikael  Ström

Mikael Ström

Chaufför

0476-488 81

Mikael.Strom@optimera.se

Niklas  Magnusson

Niklas Magnusson

Lagersäljare

0476-488 38

Niklas.Magnusson@optimera.se

Marie  Overby

Marie Overby

Butikssäljare

0476-488 83

Marie.overby@optimera.se

Oscar  Wirell

Oscar Wirell

Lagersäljare

0476-48837

oscar.wirell@optimera.se