Arlandastad

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Arlandastad

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Arlandastad eller online. Välkommen!

Optimera Arlandastad är en bygghandel för proffs med ett sortiment anpassat för små och stora byggare. Vi har mångårig erfarenhet av proffsförsäljning av byggvaror och den personliga servicen är mycket viktig för oss.



Vi jobbar i Arlandastad

Anton   Wilhelmsson

Anton Wilhelmsson

Byggsäljare

08-55905006

anton.wilhelmsson@optimera.se

Liselotte  Horndahl

Liselotte Horndahl

Butiksledare

08-55905003

liselotte.horndahl@optimera.se

Tomas   Sandberg

Tomas Sandberg

Lagersäljare

08-55905018

tomas.sandberg@optimera.se

Magnus  Svensson

Magnus Svensson

Enhetschef

08-55905004

magnus.svensson@optimera.se

Kenneth   Vågeteg

Kenneth Vågeteg

Byggsäljare

08-55905005

kenneth.vageteg@optimera.se

Filip  Berglund

Filip Berglund

Lagerledare

08-55905014

filip.berglund@optimera.se

Malin  Mossberg

Malin Mossberg

Byggsäljare

08-55905068

malin.mossberg@optimera.se

Patrik  Berglund

Patrik Berglund

Lagersäljare

08-55905016

patrik.berglund@optimera.se

Alexander   Korvo

Alexander Korvo

Butikssäljare

08-55905002

alexander.korvo@optimera.se