Bromma

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Bromma

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Bromma eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Bromma

Olle  Olsson

Olle Olsson

Enhetschef

Tel: 08-466 89 71

olle.olsson@optimera.se

Seth  Kardeskog

Seth Kardeskog

Byggsäljare

Tel: 08-466 89 72

seth.kardeskog@optimera.se

Mikael  Fogde

Mikael Fogde

Byggsäljare

Tel: 08-466 89 73

mikael.fogde@optimera.se

Salle  Uzel

Salle Uzel

Lagerledare

Tel: 08-466 89 78

salle.uzel@optimera.se

Caroline  Hamberg

Caroline Hamberg

Butiksledare

Tel: 08-466 89 75

caroline.hamberg@optimera.se

Marcus  Jansson

Marcus Jansson

Butikssäljare

Tel: 08-466 89 74

marcus.jansson@optimera.se

Adrian  Augustajtys

Adrian Augustajtys

Lagersäljare

Tel: 08-466 89 77

adrian.augustajtys@optimera.se

Moses  Kabugo

Moses Kabugo

Lagersäljare

Tel: 08-466 89 76

moses.kabugo@optimera.se