Bromma

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Bromma

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Bromma eller online. Välkommen!

Förfrågningar och beställningar

order.bromma@optimera.se

För fakturafrågor

kundresk.optimera@dahl.se



Vi jobbar i Bromma

Olle  Olsson

Olle Olsson

Enhetschef

08-466 89 71

olle.olsson@optimera.se

Salle  Uzel

Salle Uzel

Lagerledare

08-466 89 78

salle.uzel@optimera.se

Marcus  Jansson

Marcus Jansson

Butikssäljare

08-466 89 74

marcus.jansson@optimera.se

Adrian  Augustajtys

Adrian Augustajtys

Lagersäljare

08-466 89 77

adrian.augustajtys@optimera.se

Moses  Kabugo

Moses Kabugo

Lagersäljare

08-466 89 76

moses.kabugo@optimera.se

Fatih  Kayhan

Fatih Kayhan

Byggsäljare

08-466 89 72

fatih.kayhan@optimera.se

Ülker  Inekci

Ülker Inekci

Butikssäljare

08- 466 89 75

ulker.inekci@optimera.se

Antti  Puusaari

Antti Puusaari

Byggsäljare

08-466 89 73

antti.puusaari@optimera.se