Eksjö

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Eksjö

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Eksjö eller online. Välkommen!

Optimera Eksjö är en nyrenoverad och fräsch bygghandel för proffs och konsument. Optimera Eksjö är dessutom den enda handelskedjan på höglandet som enbart inriktar sig på att förmedla industri- och byggvaror.

Vår butik på blocket



Vi jobbar i Eksjö

Marie  Beinö

Marie Beinö

Butikssäljare

0381-38366

marie.beino@optimera.se

Lars-Göran  Adolfsson

Lars-Göran Adolfsson

Butikssäljare

0381-38390

lars-goran.adolfsson@optimera.se

Björn  Albertsson

Björn Albertsson

Säljledare Industri

0381-38379

bjorn.albertsson@optimera.se

Jakob  Gustafsson

Jakob Gustafsson

Industrisäljare

0381-38394

jakob.gustavsson@optimera.se

Mathias  Johansson

Mathias Johansson

Byggsäljledare

0381-38385

mattias.johansson@optimera.se

Lucas  Koos

Lucas Koos

Butikssäljare/Varumottagare

0381-38376

lukas.koos@optimera.se

Urban  Kvick

Urban Kvick

Byggsäljare

0381-38370

urban.kvick@optimera.se

Rikard  Mollmyr

Rikard Mollmyr

Byggsäljare

0381-38395

rikard.mollmyr@optimera.se

Andreas  Niemi

Andreas Niemi

Varumottagare

0381-38382

andreas.niemi@optimera.se

Curth  Nordström

Curth Nordström

Transportledare

0381-38391

curth.nordstrom@optimera.se

Christel  Paulsson

Christel Paulsson

Butikssäljare

0381-38392

fia.paulsson@optimera.se

Åsa  Persson

Åsa Persson

Butikssäljare

0381-38363

asa.persson@optimera.se

Albin  Sundell

Albin Sundell

Låstekniker

0381-38381

albin.sundell@optimera.se

Pär  Sundell

Pär Sundell

Byggsäljare

0381-38367

par.sundell@optimera.se

Eva-Lena  Svensson

Eva-Lena Svensson

Regional EHS partner

0381-38361

eva-lena.svensson@optimera.se

Johan  Gustavsson

Johan Gustavsson

Enhetschef

0381-38375

johan.gustafsson@optimera.se

Oskar   Karlsson

Oskar Karlsson

Lagerledare

0381-38396

oskar.karlsson@optimera.se

Carl   Zetterberg

Carl Zetterberg

Industrisäljare

0381-38372

carl.zetterberg@optimera.se

William  Waerme

William Waerme

Lagersäljare

0381-38377

william.waerme@optimera.se

Julia  Nordström

Julia Nordström

Butiksledare

0381-38378

julia.nordstrom@optimera.se

Josef  Torvaldsson

Josef Torvaldsson

Butikssäljare/Interiörsäljare/kök

0381-38362

Josef.Torvaldsson@Optimera.se

Veronica   Hammarström

Veronica Hammarström

Lagersäljare

0381-38374

veronica.hammarstrom@optimera.se

Kristofer  Martinsson

Kristofer Martinsson

Låstekniker

0381-38365

Kristofer.Martinsson@Optimera.se

Michaela   Sandberg

Michaela Sandberg

Lagersäljare/ Chaufför

038138387

Michaela.Sandberg@optimera.se

Soubhi  Salaho

Soubhi Salaho

Lagersäljare

0381-38364

Soubhi.Salaho@optimera.se

Viktor   Honeth

Viktor Honeth

Lagersäljare

0381-38369

viktor.honeth@optimera.se