Eslöv

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Eslöv

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Eslöv eller online. Välkommen!

Optimera Eslöv är en traditionell bygghandel i hjärtat av Eslöv. Hos oss hittar såväl proffs som konsumenter byggvaror för sina respektive projekt. Vi erbjuder förutom kompetens, erfarenhet och engagemang ett rikligt sortiment av byggvaror i vår butik.

Vår butik på blocket

OBS! Nya öppettider fr.o.m. 5 febnuari:
Vardagar 06.30 – 17:00
Lördag 09:00 – 13:00



Vi jobbar i Eslöv

Jan-Inge  Andersson

Jan-Inge Andersson

Byggsäljare

Tel: 0413-68810

jan-inge.andersson@optimera.se

Jeanette  Dahlkvist

Jeanette Dahlkvist

Kassatjänst/adm

Tel: 0413-68802

jeanette.dahlkvist@optimera.se

Kersti  Flydalen

Kersti Flydalen

Kassatjänst

Tel: 0413-68803

kersti.flydalen@optimera.se

Pontus  Friberg

Pontus Friberg

Butiksledare

Tel: 0413-68805

pontus.friberg@optimera.se

Niklas  Jardemark

Niklas Jardemark

Byggsäljare

Tel: 0413-68811

niklas.jardemark@optimera.se

Thomas  Lexander

Thomas Lexander

Lagersäljare

Tel: 0413-68813

thomas.lexander@optimera.se

Stellan  Lundgren

Stellan Lundgren

Byggsäljare

Tel: 0413-68809

stellan.lundgren@optimera.se

Lars  Ström

Lars Ström

Lagersäljare

Tel: 0413-68807

lars.strom@optimera.se

Roger  Strömberg

Roger Strömberg

Butikssäljare

Tel: 0413-68814

roger.stromberg@optimera.se

Conny  Sörensen

Conny Sörensen

Lagerledare

Tel: 0413-68815

conny.sorensen@optimera.se

Lina  Tomasson

Lina Tomasson

Butikssäljare

Tel: 0413-68804

lina.tomasson@optimera.se

Kristian  Lindell

Kristian Lindell

Enhetschef

Tel: 0413-68808

kristian.lindell@optimera.se

Lotta  Fors

Lotta Fors

Regionsäljare

Tel: 0727398561

lotta.fors@optimera.se