Optimeras bygghandel i Eslöv

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Eslöv

I Optimeras bygghandel i Eslöv hittar du allt byggmaterial som du kan tänkas behöva till dina projekt oavsett om du är en privat konsument eller proffsbyggare.

Vi på Optimera är stolta över att kunna erbjuda våra kunder ett brett utbud av byggmaterial. Hos oss hittar den privata konsumenten såväl som den mest erfarna proffsbyggaren rätt byggvaror till sina projekt. Vår kompetenta och serviceinriktade personal hjälper dig gärna med alla frågor som du kan tänkas ha inför kommande byggprojekt. Oavsett om det bara är ett litet projekt eller ett större - som att byta tak, fönster och dörrar.

Du hittar Optimeras byggvaruhus i Eslöv på Östergatan 27. Men det går lika bra att beställa byggvarorna online, du kan då välja om vill ha varorna levererade till byggplatsen eller själv hämta i butiken. 

Vår butik på blocket



Vi jobbar i Optimeras bygghandel i Eslöv

Jeanette  Dahlkvist

Jeanette Dahlkvist

Kassatjänst/adm

0413-68802

jeanette.dahlkvist@optimera.se

Kersti  Flydalen

Kersti Flydalen

Kassatjänst

0413-68803

kersti.flydalen@optimera.se

Pontus  Friberg

Pontus Friberg

Butiksledare

0413-68805

pontus.friberg@optimera.se

Thomas  Lexander

Thomas Lexander

Lagerledare

0413-68813

thomas.lexander@optimera.se

Lars  Ström

Lars Ström

Lagersäljare

0413-68807

lars.strom@optimera.se

Roger  Strömberg

Roger Strömberg

Butikssäljare

0413-68814

roger.stromberg@optimera.se

Conny  Sörensen

Conny Sörensen

Säljsupport

0413-68815

conny.sorensen@optimera.se

Lina  Tomasson

Lina Tomasson

Butikssäljare

0413-68804

lina.tomasson@optimera.se

Kristian  Lindell

Kristian Lindell

Säljledare

0413-68808

kristian.lindell@optimera.se

Roger  Nilsson

Roger Nilsson

Byggsäljare

0413-68810

roger.nilsson@optimera.se

Robert  Larsson

Robert Larsson

Byggsäljare

0413-68809

robert.larsson@optimera.se

Lasse   Jönsson

Lasse Jönsson

Stf.Enhetschef/KAM Region Syd

040-381823

lasse.jonsson@optimera.se

Bo  Johansson

Bo Johansson

Lagersäljare

0413-68816

bo.johansson@optimera.se

Mathias  Niså

Mathias Niså

Byggsäljare

0413-68801

mathias.nisa@optimera.se