Falköping

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Falköping

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Falköping eller online. Välkommen!

Optimera Falköping är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Falköping får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.

Vår butik på blocket



Vi jobbar i Falköping

Mike  Shaw

Mike Shaw

Lagersäljare

Tel: 0515-693341

Berth  Brusheim

Berth Brusheim

Butikssäljare

Tel: 0515-693305

bert.brusheim@optimera.se

Ewa-Britt  Kringlund

Ewa-Britt Kringlund

Kassatjänst

Tel: 0515-693302

eva-britt.kringlund@optimera.se

Pia  Jarl-Westerberg

Pia Jarl-Westerberg

Kök & bad säljare

Tel: 0515-693304

pia.jarlwesterberg@optimera.se

Kjell-Åke  Johansson

Kjell-Åke Johansson

Byggsäljare

Tel: 0515-693321

kjell-ake.johansson@optimera.se

Magnus  Johansson

Magnus Johansson

Byggsäljare

Tel: 0515-693320

magnus.johansson@optimera.se

Daniel  Jonsson

Daniel Jonsson

Byggsäljare

Tel: 0515-693345

daniel.jonsson@optimera.se

Niklas  Kjellgren

Niklas Kjellgren

Butiksledare

Tel: 0515-693303

niklas.kjellgren@optimera.se

Stefan  Persson

Stefan Persson

Byggsäljare

Tel: 0515-693342

stefan.persson@optimera.se

Anton  Lundh

Anton Lundh

Lagersäljare

Tel: 0515-693343

David  Lundh

David Lundh

Lagerledare

Tel: 0515-693346

david.lund@optimera.se

Caroline  Grabo

Caroline Grabo

Enhetschef

Tel: 0515-693360

caroline.angel@optimera.se

Mikael  Engström

Mikael Engström

Lagersäljare

Tel: 0515-693344

Henrik  Bendefors

Henrik Bendefors

Butiksäljare

Tel: 0515-693308

henrik.bendefors@optimera.se