Falköping

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Falköping

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Falköping eller online. Välkommen!

Optimera Falköping är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Falköping får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.

Vår butik på blocket



Vi jobbar i Falköping

Mike  Shaw

Mike Shaw

Lagersäljare

0515-693341

Berth  Brusheim

Berth Brusheim

Butiksäljare

0515-693305

bert.brusheim@optimera.se

Ewa-Britt  Kringlund

Ewa-Britt Kringlund

Butiksäljare

0515-693302

eva-britt.kringlund@optimera.se

Pia  Jarl-Westerberg

Pia Jarl-Westerberg

Kök & bad säljare

0515-693304

pia.jarlwesterberg@optimera.se

Kjell-Åke  Johansson

Kjell-Åke Johansson

Byggsäljare

0515-693321

kjell-ake.johansson@optimera.se

Magnus  Johansson

Magnus Johansson

Byggsäljare

0515-693320

magnus.johansson@optimera.se

Daniel  Jonsson

Daniel Jonsson

Byggsäljare

0515-693345

daniel.jonsson@optimera.se

Niklas  Kjellgren

Niklas Kjellgren

Butiksledare

0515-693303

niklas.kjellgren@optimera.se

Anton  Lundh

Anton Lundh

Lagersäljare

0515-693343

Caroline  Grabo

Caroline Grabo

Enhetschef

0515-693360

caroline.angel@optimera.se

Mikael  Engström

Mikael Engström

Lagersäljare

0515-693344

Henrik  Bendefors

Henrik Bendefors

Butiksäljare

0515-693308

henrik.bendefors@optimera.se

Henrik  Eriksson

Henrik Eriksson

Byggsäljare

0515-693342

henrik.eriksson@optimera.se

Jonas  Alrik

Jonas Alrik

Lagersäljare

0515-693346

jonas.alrik@optimera.se

Kristofer  Hansson

Kristofer Hansson

Butiksäljare

0515-693308

kristofer.hansson@optimera.se