Höganäs

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Höganäs

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Höganäs eller online. Välkommen!

Optimera Höganäs är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Höganäs får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.

Vår butik på blocket



Vi jobbar i Höganäs

Johan  Andersson

Johan Andersson

Lagersäljare

Tel:

johan.andersson@optimera.se

Magnus  Angelin

Magnus Angelin

Byggsäljare

Tel:

magnus.angelin@optimera.se

Magnus  Bengtsson

Magnus Bengtsson

Lagerledare

Tel:

magnus.bengtsson@optimera.se

Christer  Blomgren

Christer Blomgren

Butikssäljare

Tel:

christer.blomgren@optimera.se

Stefan  Gunnarsson

Stefan Gunnarsson

Lagersäljare

Tel:

stefan.gunnarsson@optimera.se

Camilla  Höybråten

Camilla Höybråten

Byggsäljare

Tel:

camilla.hoybraten@optimera.se

Carolin  Höybråten

Carolin Höybråten

Kassatjänst

Tel:

carolin.hoybraten@optimera.se

Ingmar  Höybråten

Ingmar Höybråten

Butiksledare

Tel:

ingmar.hoybraten@optimera.se

Emma  Johansson

Emma Johansson

Kassatjänst

Tel:

emma.johansson@optimera.se

Linda  Johansson

Linda Johansson

Byggsäljare

Tel:

linda.johansson@optimera.se

Mikael  Johansson

Mikael Johansson

Lagersäljare

Tel:

mikael.johansson4@optimera.se

Johan  Svensson

Johan Svensson

Byggsäljare

Tel:

johan.m.svensson@optimera.se

Ola  Thuvesson

Ola Thuvesson

Enhetschef

Tel:

ola.thuvesson@optimera.se

Caroline  Danman

Caroline Danman

Lagersäljare/butikssäljare

Tel: 042 334320

Caroline.Danman@Optimera.se

Magnus   Johnsson

Magnus Johnsson

Lagersäljare

Tel: 042 334305

Magnus.Johnsson@Optimera.se

Marcel  Andersson

Marcel Andersson

Lagersäljare

Tel: 042 334306

Marcel.Andersson@Optimera.se

Patrik  Westerlund

Patrik Westerlund

Butiksledare

Tel: 042 334308

patrik.westerlund@optimera.se