Höganäs

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Höganäs
  • Bygghandel för proffs och konsument i Höganäs

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Höganäs eller online. Välkommen!

Optimera Höganäs är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Höganäs får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.

Vår butik på blocket



Vi jobbar i Höganäs

Johan  Andersson

Johan Andersson

Byggsäljare

042 334318

johan.andersson@optimera.se

Magnus  Angelin

Magnus Angelin

Byggsäljare

042 334303

magnus.angelin@optimera.se

Magnus  Bengtsson

Magnus Bengtsson

Lagersäljare

042 334304

magnus.bengtsson@optimera.se

Christer  Blomgren

Christer Blomgren

Butikssäljare

042 334309

christer.blomgren@optimera.se

Stefan  Gunnarsson

Stefan Gunnarsson

Lagersäljare

042 334312

stefan.gunnarsson@optimera.se

Camilla  Höybråten

Camilla Höybråten

Köks- och Interiörsäljare

042 334315

camilla.hoybraten@optimera.se

Carolin  Höybråten

Carolin Höybråten

Butikssäljare

042 334314

carolin.hoybraten@optimera.se

Ingmar  Höybråten

Ingmar Höybråten

Byggsäljare förnödenheter

042 334308

ingmar.hoybraten@optimera.se

Emma  Johansson

Emma Johansson

Butikssäljare

042 334320

emma.johansson@optimera.se

Linda  Johansson

Linda Johansson

Butikssäljare

042 334307

linda.johansson@optimera.se

Mikael  Johansson

Mikael Johansson

Godsmottagning/Butikssäljare

042 334317

mikael.johansson4@optimera.se

Johan  Svensson

Johan Svensson

Byggsäljare

042 334321

johan.m.svensson@optimera.se

Caroline  Danman

Caroline Danman

Lagersäljare

042 334316

Caroline.Danman@Optimera.se

Magnus   Johnsson

Magnus Johnsson

Lagerledare

042 334305

Magnus.Johnsson@Optimera.se

Patrik  Westerlund

Patrik Westerlund

Butiksledare

042 334319

patrik.westerlund@optimera.se

Peter  Svensson

Peter Svensson

Enhetschef

042 334301

peter.svensson@optimera.se

Anders  Wallin

Anders Wallin

Köks- och Interiörsäljare

042 334302

anders.wallin@optimera.se

Max  Hutor

Max Hutor

Lagersäljare

042 334306

max.hutor@optimera.se