Hagby

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Hagby

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Hagby eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Hagby

Martin  Sjöberg

Martin Sjöberg

Byggsäljare

08-4010146

martin.sjoberg@optimera.se

Victor   Jakobsson

Victor Jakobsson

Byggsäljare

08-4010151

victor.jakobsson@optimera.se

Joacim  Wallin

Joacim Wallin

Butiksledare

08-4010143

joacim.wallin@optimera.se

Jimmy  Nielsen

Jimmy Nielsen

Lagerledare

08-4010144

jimmy.nielsen@optimera.se

STEFAN   SJÖBERG

STEFAN SJÖBERG

Enhetschef

08-4010141

stefan.sjoberg@optimera.se

Christian  Busig

Christian Busig

Byggsäljare

08-4010148

christian.busig@optimera.se

Zebulon  Klingström-Hoffsten

Zebulon Klingström-Hoffsten

Butiksäljare

084010149

zebulon.klingstrom-hoffsten@optimera.se

Fredrik   Nyholm

Fredrik Nyholm

Lagersäljare

08-4010145

fredrik.nyholm@optimera.se