Helsingborg

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Helsingborg

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Helsingborg eller online. Välkommen!

Optimera Helsingborg är en traditionell bygghandel där du som proffs hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Helsingborg får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Helsingborg

Kenneth  Bengtsson

Kenneth Bengtsson

Butikssäljare

Tel: 042-194136

kenneth.bengtsson@optimera.se

Linda  Borg

Linda Borg

Lagerledare

Tel: 042-194144

linda.borg@optimera.se

Katty  Garlén

Katty Garlén

Butiksledare

Tel: 042-194102

katty.garlen@optimera.se

Mikael  Strömberg

Mikael Strömberg

Varumottagare

Tel: 042-194147

mikael.stromberg@optimera.se

Margrethe  Zaar

Margrethe Zaar

Butikssäljare

Tel: 042-194102

margrethe.zaar@optimera.se

Per  Zederfeldt

Per Zederfeldt

Varumottagare

Tel: 042-194142

per.zederfeldt@optimera.se

Olof  Zinn

Olof Zinn

Byggsäljare

Tel: 042-194125

olof.zinn@optimera.se

Jonica  Pettersson

Jonica Pettersson

Byggsäljare/kök

Tel: 042-194138

jonica.pettersson@optimera.se

Maria  Nilén

Maria Nilén

Enhetschef

Tel: 042-194101

maria.nilen@optimera.se

Per  Alm

Per Alm

Försäljningschef

Tel: 042-194126

per.alm@optimera.se

Per-Anders   Svensson

Per-Anders Svensson

Byggsäljare

Tel: 042-19 41 05

Per-Anders.Svensson@optimera.se

Patrik  Jacobsson

Patrik Jacobsson

Lagersäljare

Tel: 042-19 41 43

patrik.jacobsson@optimera.se

Sten  Lind

Sten Lind

Utesäljare

Tel: 042-194106

sten.lind@optimera.se

Janne  Hänninen

Janne Hänninen

Butikssäljare

Tel: 042-194137

janne.hanninen@optimera.se

André  Karlsson

André Karlsson

Butikssäljare

Tel: 042-194103

andre.karlsson@optimera.se

Petter  Roesberg

Petter Roesberg

Byggsäljare

Tel: 042-194107

petter.roesberg@optimera.se

Cecilia  Öberg

Cecilia Öberg

Butikssäljare

Tel: 042-194108

cecilia.oberg@optimera.se