Helsingborg

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Helsingborg

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Helsingborg eller online. Välkommen!

Optimera Helsingborg är en traditionell bygghandel där du som proffs hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Helsingborg får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Helsingborg

Kenneth  Bengtsson

Kenneth Bengtsson

Butikssäljare

042-194136

kenneth.bengtsson@optimera.se

Linda  Borg

Linda Borg

Lagerledare

042-194144

linda.borg@optimera.se

Katty  Garlén

Katty Garlén

Butiksledare

042-194140

katty.garlen@optimera.se

Margrethe  Zaar

Margrethe Zaar

Butikssäljare

042-194102

margrethe.zaar@optimera.se

Per  Zederfeldt

Per Zederfeldt

Varumottagare

042-194142

per.zederfeldt@optimera.se

Olof  Zinn

Olof Zinn

Byggsäljare

042-194125

olof.zinn@optimera.se

Jonica  Pettersson

Jonica Pettersson

Byggsäljare/kök

042-194138

jonica.pettersson@optimera.se

Per  Alm

Per Alm

Försäljningschef

042-194126

per.alm@optimera.se

Per-Anders   Svensson

Per-Anders Svensson

Byggsäljare

042-19 41 05

Per-Anders.Svensson@optimera.se

Patrik  Jacobsson

Patrik Jacobsson

Lagersäljare

042-19 41 43

patrik.jacobsson@optimera.se

Sten  Lind

Sten Lind

Utesäljare

042-194106

sten.lind@optimera.se

Janne  Hänninen

Janne Hänninen

Butikssäljare

042-194137

janne.hanninen@optimera.se

André  Karlsson

André Karlsson

Butikssäljare

042-194103

andre.karlsson@optimera.se

Cecilia  Öberg

Cecilia Öberg

Butikssäljare

042-194108

cecilia.oberg@optimera.se

Ulf  Rosenberg

Ulf Rosenberg

Lagersäljare

042-194131

Anders   Eklind

Anders Eklind

Lagersäljare

042-194129

Carina  Åkerberg

Carina Åkerberg

Säljare Kök/Bad/interiör

042-194115

carina.akerberg@optimera.se