Jönköping

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Jönköping

Välkommen till Optimera Jönköping: proffsens byggvaruhandel

Vi erbjuder våra kunder kompetens, engagemang och ett brett sortiment – hos oss hittar du alla byggvaror som behövs till ditt projekt: byggmaterial, tak, dörrar, fönster mm. Bli inspirerad i vår utställning, ta en kopp kaffe i butiken eller hyr vårt konferensrum för möte med dina kunder. Du som kund kan också handla direkt i webbshopen här online. Välkommen!

 



Vi jobbar i Jönköping

Jonas  Gunnarsson

Jonas Gunnarsson

Lagersäljare

036-2992052

jonas.gunnarsson@optimera.se

Magnus  Johansson

Magnus Johansson

Lagersäljare/ Godsmottagning

036-2992044

magnus.k.johansson@optimera.se

Johan  Josefsson

Johan Josefsson

Byggsäljare

036-2992046

johan.josefsson@optimera.se

Emma  Lembke

Emma Lembke

Butiksledare/Butikssäljare

036-154071

emma.lembke@optimera.se

Henrik  Lindström

Henrik Lindström

Byggsäljare

036-2992055

henrik.lindstrom@optimera.se

Martin  Lundgren

Martin Lundgren

Byggsäljare

036-2992051

Martin.Lundgren2@optimera.se

Richard  Zeed

Richard Zeed

Lagersäljare/Transportledare

036-2992048

richard.zeed@optimera.se

Josse  Söderberg

Josse Söderberg

Byggsäljare

036-2992043

josse.soderberg@optimera.se

Niklas  Salinger

Niklas Salinger

Byggsäljare

036-2992045

niklas.salinger@optimera.se

Erica  Persson

Erica Persson

Tjänstledig

036-2992058

erica.persson2@optimera.se

Tony  Martinovic

Tony Martinovic

Sjukskriven

036-2992053

Tony.Martinovic@Optimera.se

Jasmina  Berntsson

Jasmina Berntsson

Byggsäljare

036-2992041

Jasmina.Berntsson@Optimera.se

Joakim  Lindberg

Joakim Lindberg

Enhetschef

joakim.lindberg@optimera.se