Jönköping

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Jönköping

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Jönköping eller online. Välkommen!

Optimera Jönköping är en bygghandel där du som proffs  hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Jönköping får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.

Vår butik på blocket



Vi jobbar i Jönköping

Erik  Gross

Erik Gross

Regionsäljare

036-2992059

erik.gross@optimera.se

Jonas  Gunnarsson

Jonas Gunnarsson

Lagersäljare

036-2992052

jonas.gunnarsson@optimera.se

Fredrik  Gustafsson

Fredrik Gustafsson

Byggsäljare / Säljledare

036-2992047

fredrik.gustafsson@optimera.se

Teolinda  Gustafsson

Teolinda Gustafsson

Tjänstledig

036-154072

teolinda.gustafsson@optimera.se

Magnus  Johansson

Magnus Johansson

Lagersäljare/ Godsmottagning

036-2992044

magnus.k.johansson@optimera.se

Urban  Johansson

Urban Johansson

Enhetschef

036-2992042

urban.johansson@optimera.se

Johan  Josefsson

Johan Josefsson

Lagerledare

036-2992046

johan.josefsson@optimera.se

Peter  Jüngling

Peter Jüngling

Tjänstledig

036-2992056

peter.jungling@optimera.se

Ulf  Larsson

Ulf Larsson

Byggsäljare

036-2992051

ulf.larsson@optimera.se

Emma  Lembke

Emma Lembke

Butiksledare/Butikssäljare

036-154071

emma.lembke@optimera.se

Henrik  Lindström

Henrik Lindström

Butikssäljare

036-2992055

henrik.lindstrom@optimera.se

Richard  Zeed

Richard Zeed

Lagersäljare/ Godsmottagning

036-2992048

richard.zeed@optimera.se

Marcus  Klingstål

Marcus Klingstål

Transportledare

036-2992050

marcus.klingstål@optimera.se

Niklas  Salinger

Niklas Salinger

Byggsäljare

036-2992045

niklas.salinger@optimera.se

Erica  Persson

Erica Persson

Butikssäljare

036-2992058

erica.persson2@optimera.se

Jonas  Alving

Jonas Alving

Byggsäljare

036-2992043

jonas.alving@optimera.se

Tony  Martinovic

Tony Martinovic

Lagersäljare

036-2992053

Tony.Martinovic@Optimera.se

Jasmina  Berntsson

Jasmina Berntsson

Byggsäljare

036-2992041

Jasmina.Berntsson@Optimera.se

Daniel  Sylvander

Daniel Sylvander

LAgersäljare

036-2992056

daniel.sylvander@optimera.se