Jönköping

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Jönköping

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Jönköping eller online. Välkommen!

Optimera Jönköping är en bygghandel där du som proffs  hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Jönköping får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.

Vår butik på blocket



Vi jobbar i Jönköping

Erik  Gross

Erik Gross

Regionsäljare

Tel: 036-2992059

erik.gross@optimera.se

Jonas  Gunnarsson

Jonas Gunnarsson

Lagersäljare

Tel: 036-2992052

jonas.gunnarsson@optimera.se

Fredrik  Gustafsson

Fredrik Gustafsson

Byggsäljare / Säljledare

Tel: 036-2992047

fredrik.gustafsson@optimera.se

Teolinda  Gustafsson

Teolinda Gustafsson

Lagersäljare

Tel: 036-154072

teolinda.gustafsson@optimera.se

Magnus  Johansson

Magnus Johansson

Varumottagare

Tel: 036-2992044

magnus.k.johansson@optimera.se

Urban  Johansson

Urban Johansson

Enhetschef

Tel: 036-2992042

urban.johansson@optimera.se

Johan  Josefsson

Johan Josefsson

Lagerledare

Tel: 036-2992046

johan.josefsson@optimera.se

Peter  Jüngling

Peter Jüngling

Tjänstledig

Tel: 036-2992056

peter.jungling@optimera.se

Ulf  Larsson

Ulf Larsson

Byggsäljare

Tel: 036-2992051

ulf.larsson@optimera.se

Emma  Lembke

Emma Lembke

Butiksledare/Butikssäljare

Tel: 036-154071

emma.lembke@optimera.se

Henrik  Lindström

Henrik Lindström

Butikssäljare

Tel: 036-2992055

henrik.lindstrom@optimera.se

Richard  Zeed

Richard Zeed

Utesäljare

Tel: 036-2992048

richard.zeed@optimera.se

Marcus  Klingstål

Marcus Klingstål

Lagersäljare

Tel: 036-2992050

marcus.klingstål@optimera.se

Josse  Söderberg

Josse Söderberg

Byggsäljare

Tel: 036-2992054

josse.soderberg@optimera.se

Niklas  Salinger

Niklas Salinger

Byggsäljare

Tel: 036-2992045

niklas.salinger@optimera.se

Erica  Persson

Erica Persson

Butikssäljare

Tel: 036-2992058

erica.persson2@optimera.se

Jonas  Alving

Jonas Alving

Byggsäljare

Tel: 036-2992043

jonas.alving@optimera.se

Tony  Martinovic

Tony Martinovic

Lagersäljare

Tel: 036-2992053

Tony.Martinovic@Optimera.se

Jasmina  Berntsson

Jasmina Berntsson

Byggsäljare

Tel: 036-2992041

Jasmina.Berntsson@Optimera.se