Kallhäll

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Kallhäll eller online. Välkommen till oss!

Välkommen till din Optimera bygghandel i Kallhäll där vi kan visa upp en fräsch anläggning. För byggproffsen finns en rationell drive-in där man lätt kan lasta och plocka sina byggvaror. Vi har välutbildade byggsäljare med lång erfarenhet som ger dig både råd och hjälp.



Vi jobbar i Kallhäll

Alejandro  Vera Gaete

Alejandro Vera Gaete

Lagerledare

08-4021934

alejandro.vera-gaete@optimera.se

Victor  Palm

Victor Palm

Lagersäljare

08-4021932

victor.palm@optimera.se

Mikael   Söderberg

Mikael Söderberg

Enhetschef

08-4021933

mikael.soderberg@optimera.se

Andreas  Johansson

Andreas Johansson

Byggsäljare

08-4021936

andreas.johansson@optimera.se

Jennifer  Hosselton

Jennifer Hosselton

Byggsäljare

08-4021935

jennifer.hosselton@optimera.se

Henrik  Thuresson

Henrik Thuresson

Byggsäljare

08-4021938

henrik.thuresson@optimera.se

Alexander  Korvo

Alexander Korvo

Butiksledare

08-4021931

alexander.korvo@optimera.se