Kristianstad

Handla här
Bild för Kristianstad från Optimera Bygghandel för proffs

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Kristianstad eller online. Välkommen!

Optimera Kristianstad är en riktig bygghandel som försett byggare och konsumenter med högkvalitativa byggvaror och byggråd i över ett sekel. Hos oss finner du över 10000 artiklar i lager och inspirerande utställningar.

Vår butik på blocket



Vi jobbar i Kristianstad

Martin  Block

Martin Block

Byggsäljare

Tel: 044-7877877

martin.block@optimera.se

Patrik  Braun

Patrik Braun

Byggsäljare

Tel: 044-7877889

patrik.braun@optimera.se

Andreas  Dickson

Andreas Dickson

Butikssäljare

Tel: 044-7877816

andreas.dickson@optimera.se

Willy  Edman

Willy Edman

Lagersäljare

Tel: 044-7877834

willy.edman@optimera.se

Hanna  Hansson

Hanna Hansson

Butikssäljare

Tel: 044-7877812

hanna.hansson@optimera.se

Håkan  Harletun

Håkan Harletun

Lagerledare

Tel: 044-7877880

hakan.harletun@optimera.se

Kristian  Harletun

Kristian Harletun

Lagersäljare

Tel: 044-7877841

kristian.harletun@optimera.se

Hans  Holm

Hans Holm

Enhetschef

Tel: 044-7877872

hans.holm@optimera.se

Peter  Håkansson

Peter Håkansson

Varumottagare

Tel: 044-7877890

peter.hakansson@saint-gobain.com

Jonas  Johnsson

Jonas Johnsson

Byggsäljare/ kök

Tel: 044-7877869

jonas.johnsson@optimera.se

Mikael  Jönsson

Mikael Jönsson

Lagersäljare

Tel: 044-7877833

mikael.jonsson@saint-gobain.com

Paul  Liewehr

Paul Liewehr

Butikssäljare

Tel: 044-7877883

paul.liewehr@optimera.se

Thomas  Möllerberg

Thomas Möllerberg

Butikssäljare

Tel: 044-7877873

thomas.mollerberg@optimera.se

Patrik  Nilsson

Patrik Nilsson

Lagersäljare

Tel: 044-7877868

patrik.nilsson2@optimera.se

Per  Olsson

Per Olsson

Varumottagare

Tel: 044-7877887

per.olsson@optimera.se

Anders  Samuelsson

Anders Samuelsson

Lagersäljare

Tel: 044-7877836

anders.samuelsson@optimera.se

Christian  Sigfridsson

Christian Sigfridsson

Butikssäljare

Tel: 044-7877811

christian.sigfridsson@optimera.se

Fredrik  Svensson

Fredrik Svensson

Säljledare

Tel: 044-7877837

fredrik.svensson@optimera.se

Tomas  Svensson

Tomas Svensson

Butikssäljare

Tel: 044-7877876

tomas.svensson@optimera.se

Tomas  Von Leitgeb

Tomas Von Leitgeb

Butiksledare

Tel: 044-7877885

tomas.vonleitgeb@optimera.se

Björn  Westergren

Björn Westergren

Byggsäljare

Tel: 044-7877879

bjorn.westergren@optimera.se

Jonas  Hansson

Jonas Hansson

Lagersäljare

Tel: 044-7877886

jonas.hansson@optimera.se