Länna

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Länna

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Länna eller online. Välkommen!

Optimera Länna är en proffsanläggning med ett sortiment anpassat för små och stora byggare. Vårt motto är att vara branschens mest kundorienterade bygghandel. Vår anläggning med drive-in är ca 17000kvm byggvaror.



Vi jobbar i Länna

Annette  Buske

Annette Buske

Butikssäljare

Tel: 08-55905056

annette.buske@optimera.se

Fredrik  Medin

Fredrik Medin

Byggsäljare

Tel: 08-55905057

fredrik.medin@optimera.se

Jarek  Baczek

Jarek Baczek

Byggsäljare

Tel: 08-55905034

jarek.baczek@optimera.se

Grazyna  Giernalczyk

Grazyna Giernalczyk

Butikssäljare

Tel: 08-55905030

grazyna.giernalczyk@optimera.se

Marek  Giernalczyk

Marek Giernalczyk

Byggsäljare

Tel: 08-55905033

marek.giernalczyk@optimera.se

Patrik  Jonsson

Patrik Jonsson

Byggsäljare

Tel: 08-55905046

patrik.jonsson@optimera.se

Stefan  Pettersson

Stefan Pettersson

Butiksledare/säljledare

Tel: 08-55905040

stefan.pettersson@optimera.se

Camilla  Runeborg

Camilla Runeborg

Butiksledare

Tel: 08-55905058

camilla.runeborg@optimera.se

Klas  Dorch

Klas Dorch

Byggsäljare

Tel: 08-55905055

klas.dorch@optimera.se

Karl  Lindfors

Karl Lindfors

Enhetschef

Tel: 08-55905032

karl.lindfors@optimera.se

Rebecca  Persson

Rebecca Persson

Lagerledare

Tel: 08-55905035

rebecca.persson@optimera.se

Fredrik  Ångström

Fredrik Ångström

Lagersäljare

Tel:

Emil   Ganheden

Emil Ganheden

Lagersäljare

Tel:

Jonathan  Ydén

Jonathan Ydén

Byggsäljare

Tel: 08-559 050 39

jonathan.yden@optimera.se

Fredrik  Jansson

Fredrik Jansson

Butikssäljare

Tel: 08-559 050 36

fredrik.jansson@optimera.se