Länna

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Länna

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Länna eller online. Välkommen!

Optimera Länna är en proffsanläggning med ett sortiment anpassat för små och stora byggare. Vårt motto är att vara branschens mest kundorienterade bygghandel. Vår anläggning med drive-in är ca 17000kvm byggvaror.



Vi jobbar i Länna

Annette  Buske

Annette Buske

Butikssäljare

Tel: 08-55905056

annette.buske@optimera.se

Fredrik  Medin

Fredrik Medin

Byggsäljare

Tel: 08-55905057

fredrik.medin@optimera.se

Jarek  Baczek

Jarek Baczek

Byggsäljare

Tel: 08-55905034

jarek.baczek@optimera.se

Grazyna  Giernalczyk

Grazyna Giernalczyk

Butikssäljare

Tel: 08-55905030

grazyna.giernalczyk@optimera.se

Marek  Giernalczyk

Marek Giernalczyk

Byggsäljare

Tel: 08-55905033

marek.giernalczyk@optimera.se

Patrik  Jonsson

Patrik Jonsson

Byggsäljare

Tel: 08-55905046

patrik.jonsson@optimera.se

Stefan  Pettersson

Stefan Pettersson

Säljledare

Tel: 08-55905040

stefan.pettersson@optimera.se

Camilla  Runeborg

Camilla Runeborg

Butiksledare

Tel: 08-55905058

camilla.runeborg@optimera.se

Klas  Dorch

Klas Dorch

Byggsäljare

Tel: 08-55905055

klas.dorch@optimera.se

Karl  Lindfors

Karl Lindfors

Enhetschef

Tel: 08-55905032

karl.lindfors@optimera.se

Fredrik  Ångström

Fredrik Ångström

Lagerledare

Tel: 08-55905034

Jonathan  Ydén

Jonathan Ydén

Utesäljare

Tel: 08-559 050 39

jonathan.yden@optimera.se

Anton  Darin

Anton Darin

Byggsäljare

Tel: 08-55905069

anton.darin@optimera.se

Olga  Rueckert

Olga Rueckert

Byggsäljare

Tel: 08-55905066

olga.rueckert@optimera.se

Niclas  Lönnqvist

Niclas Lönnqvist

Lagersäljare

Tel: 08-55905037

Therese  Andersson

Therese Andersson

Butikssäljare

Tel: 08-559 050 36

therese.andersson@optimera.se

Dennis  Östman Karlsson

Dennis Östman Karlsson

Lagersäljare

Tel: 08-559 050 43

Hampus  Lindgren

Hampus Lindgren

Lagersäljare

Tel: 08-559 050 74