Lidköping

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Lidköping

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Lidköping eller online. Välkommen!

Optimera Lidköping är en traditionell bygghandel, hos oss hittar såväl proffs som konsumenter byggvaror för sina projekt. Vi erbjuder förutom kompetens, erfarenhet och engagemang ett rikligt sortiment av byggvaror i vår butik.

Vår butik på blocket



Vi jobbar i Lidköping

Annelie  Andrén

Annelie Andrén

Butiksledare

Tel: 0510 402721

annelie.andren@optimera.se

Sofia  Cederholm

Sofia Cederholm

Kökssäljare

Tel: 0510 402716

sofia.cederholm@optimera.se

Gustav  Lannerås

Gustav Lannerås

Byggsäljare

Tel: 0510 402750

gustav.lanneras@optimera.se

Jonatan  Sandén

Jonatan Sandén

Varumottagare

Tel: 0510 402761

jonatan.sanden@optimera.se

Claes  Almén

Claes Almén

Transportledare

Tel: 0510 402753

claes.almen@optimera.se

Magnus  Andersson

Magnus Andersson

Butikssäljare

Tel: 0510 402725

magnus.andersson@optimera.se

Per  Andreasson

Per Andreasson

Byggsäljare

Tel: 0510 402714

per.andreasson@optimera.se

Kim  Augustsson

Kim Augustsson

Butikssäljare

Tel: 0510 402759

kim.augustsson@optimera.se

Lena  Berg Andrén

Lena Berg Andrén

Säljadministratör

Tel: 0510 402763

lena.berg.andren@optimera.se

Per  Bergstrand

Per Bergstrand

Lagerarbetare/Lagerexped

Tel: 0510 402756

per.bergstrand@optimera.se

Casper  Gustafsson

Casper Gustafsson

Butikssäljare

Tel: 0510 402762

casper.gustafsson@optimera.se

Christer  Gustafsson

Christer Gustafsson

Enhetschef

Tel: 0510 402701

christer.gustafsson@optimera.se

Patrik  Henriksson

Patrik Henriksson

Lagerledare

Tel: 0510 402752

patrik.henriksson@optimera.se

Henrik  Lundgren

Henrik Lundgren

Lagersäljare

Tel: 0510 402732

henrik.lundgren@optimera.se

Anette  Malm

Anette Malm

Butikssäljare

Tel: 0510 402722

annette.malm@optimera.se

Christer  Olsson

Christer Olsson

Byggsäljare

Tel: 0510 402731

christer.olsson@optimera.se

Patrik  Palmström

Patrik Palmström

Byggsäljare

Tel: 0510 402730

patrik.palmstrom@optimera.se

Jimmy  Sandqvist

Jimmy Sandqvist

Lagerarbetare/Lagerexpe

Tel: 0510 402760

jimmy.sandqvist@optimera.se

Marcus  Westerling

Marcus Westerling

Byggsäljare

Tel: 0510 402712

marcus.westerling@optimera.se

Anne  Linder

Anne Linder

Kökssäljare

Tel: 0510 402710

anne.linder@optimera.se

Tony  Carlsson

Tony Carlsson

Regionsäljare

Tel: 0510 402741

tony.carlsson@optimera.se

John  Rundqvist

John Rundqvist

Byggsäljare

Tel: 0510 402740

john.rundqvist@optimera.se

Gustav  Djup

Gustav Djup

Lagersäljare

Tel: 0510 402720

gustav.djup@optimera.se

Jonatan  Mejier

Jonatan Mejier

Lagersäljare

Tel: 0510 402733

jonatan.meijer@optimera.se