Lidköping

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Lidköping

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Lidköping eller online. Välkommen!

Optimera Lidköping är en traditionell bygghandel, hos oss hittar såväl proffs som konsumenter byggvaror för sina projekt. Vi erbjuder förutom kompetens, erfarenhet och engagemang ett rikligt sortiment av byggvaror i vår butik.

Vår butik på blocket



Vi jobbar i Lidköping

Annelie  Andrén

Annelie Andrén

Butiksledare

0510 402721

annelie.andren@optimera.se

Sofia  Cederholm

Sofia Cederholm

Kök o Bad säljare

0510 402716

sofia.cederholm@optimera.se

Jonatan  Sandén

Jonatan Sandén

Godsmottagning

0510 402761

jonatan.sanden@optimera.se

Claes  Almén

Claes Almén

Lagerledare/transporter

0510 402753

claes.almen@optimera.se

Per  Andreasson

Per Andreasson

Kök o Bad säljare

0510 402714

per.andreasson@optimera.se

Kim  Augustsson

Kim Augustsson

Byggsäljare

0510 402759

kim.augustsson@optimera.se

Lena  Berg Andrén

Lena Berg Andrén

Säljadministratör

0510 402763

lena.berg.andren@optimera.se

Per  Bergstrand

Per Bergstrand

Stlf.Lagerarbetare/transporter

0510 402756

per.bergstrand@optimera.se

Casper  Gustafsson

Casper Gustafsson

Byggsäljare

0510 402762

casper.gustafsson@optimera.se

Christer  Gustafsson

Christer Gustafsson

Enhetschef

0510 402701

christer.gustafsson@optimera.se

Henrik  Lundgren

Henrik Lundgren

Lagersäljare

0510 402732

henrik.lundgren@optimera.se

Anette  Malm

Anette Malm

Butikssäljare

0510 402722

annette.malm@optimera.se

Christer  Olsson

Christer Olsson

Byggsäljare

0510 402731

christer.olsson@optimera.se

Patrik  Palmström

Patrik Palmström

Byggsäljare

0510 402730

patrik.palmstrom@optimera.se

Marcus  Westerling

Marcus Westerling

Byggsäljare

0510 402712

marcus.westerling@optimera.se

Anne  Linder

Anne Linder

Kök o Bad säljare

0510 402710

anne.linder@optimera.se

Tony  Carlsson

Tony Carlsson

Regionsäljare

0510 402741

tony.carlsson@optimera.se

John  Rundqvist

John Rundqvist

Byggsäljare

0510 402740

john.rundqvist@optimera.se

Simon   Johansson

Simon Johansson

Byggsäljare

0510 402754

simon.johansson@optimera.se

SAMIR   AZIZI

SAMIR AZIZI

Lagersäljare

0510 402752

samir.azizi@optimera.se

RONNY  KARLSSON

RONNY KARLSSON

Lagersäljare

0510 402720

ronny.karlsson@optimera.se

Tommy  STORM

Tommy STORM

Butiksäljare

0510 402750

tommy.storm@optimera.se

ALEXANDER   LIDBERG

ALEXANDER LIDBERG

Godsmottagning/transporter

0510 402760

alexander.lidberg@optimera.se

ALEXANDER  ALMÉN

ALEXANDER ALMÉN

Lagersäljare

0510 402733

alexander.almen@optimera.se

MAGNUS   MELLGREN

MAGNUS MELLGREN

LAGERSÄLJARE

0510 402757

magnus.mellgren@optimera.se

Emelie  Norrman

Emelie Norrman

Kök o Bad säljare

0510 402725

emelie.norrman@optimera.se