Ljungby

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Ljungby eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Ljungby

Bengt  Eklöw

Bengt Eklöw

Lagersäljare

0372-124 38

bengt.eklov@optimera.se

André  Persson

André Persson

Lagersäljare

0372-124 40

andre.persson@optimera.se

Lena  Andersson

Lena Andersson

Butikssäljare

0372 -124 36

lena.andersson@optimera.se

Daniel   Petian

Daniel Petian

Lagersäljare

0372-124 47

daniel.petian@optimera.se

Conny  Benjaminsson

Conny Benjaminsson

Butikssäljare

0372-124 37

conny.benjaminsson@optimera.se

Michaela  Lindby

Michaela Lindby

Chaufför

0372-124 34

michaela.lindby@optimera.se

Philip  Magnusson

Philip Magnusson

Byggsäljare

0372-124 41

philip.magnusson@optimera.se

Ruben  Karlsson

Ruben Karlsson

Lagersäljare

0372-124 39

ruben.karlsson@optimera.se

Michael  Rosholm

Michael Rosholm

Enhetschef

0372-124 42

michael.rosholm@optimera.se

Emil  Hallengren

Emil Hallengren

Byggsäljare

0372-124 46

emil.hallengren@optimera.se

Mats  Olandersson

Mats Olandersson

Butik & Lagerledare

0372-124 31

mats.olandersson@optimera.se

Eric  Johansson

Eric Johansson

Byggsäljare

0372 124 33

eric.johansson@optimera.se