Ljungby

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Ljungby eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Ljungby

Bengt  Eklöw

Bengt Eklöw

Lagersäljare

0372-124 38

bengt.eklov@optimera.se

André  Persson

André Persson

Lagerledare

0372-124 40

andre.persson@optimera.se

Lena  Andersson

Lena Andersson

Butiksledare

0372 -124 36

lena.andersson@optimera.se

Conny  Benjaminsson

Conny Benjaminsson

Lagersäljare

0372-124 37

conny.benjaminsson@optimera.se

Adam  Olsson

Adam Olsson

Butiksäljare

0372-12432

adam.olsson@optimera.se

Ruben  Karlsson

Ruben Karlsson

Lagersäljare

0372-124 39

ruben.karlsson@optimera.se

Eric  Johansson

Eric Johansson

Byggsäljare

0372 124 33

eric.johansson@optimera.se

Oscar  Johansson

Oscar Johansson

Byggsäljare

0372-12448

oscar.johansson@optimera.se

Philip  Andersson

Philip Andersson

Enhetschef

0372-124 31

philip.Andersson@optimera.se