Ljungby

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Ljungby eller online. Välkommen!

OBS! Vi har sommartider under v25-33: 07:00-16:00

Optimera Ljungby är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Ljungby får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Ljungby

Anders  Fredriksson

Anders Fredriksson

Butikssäljare

0372 -124 30

anders.fredriksson@optimera.se

Bengt  Eklöw

Bengt Eklöw

Lagersäljare

0372-124 30

bengt.eklov@optimera.se

Kent  Nord

Kent Nord

Lagerledare

0372-124 41

kent.nord@optimera.se

André  Persson

André Persson

Lagersäljare

0372-124 30

andre.persson@optimera.se

Jan-Olof  Ingered

Jan-Olof Ingered

Lagersäljare

0372-124 30

jan-olof.ingered@optimera.se

Lena  Andersson

Lena Andersson

Butikssäljare

0372 -124 30

lena.andersson@optimera.se

Per-Ove  Bergholm

Per-Ove Bergholm

Byggsäljare

0372-124 31

per-ove.bergholm@optimera.se

Pontus  Rimmendal

Pontus Rimmendal

Byggsäljare

0372-124 33

pontus.rimmendal@optimera.se

Pierre  Larsson

Pierre Larsson

Chaför/Lagersäljare

0372-124 34

pierre.larsson@optimera.se

Pernilla  Larsson

Pernilla Larsson

Butiksledare

0372-124 32

pernilla.larsson@optimera.se

Jonatan  Persson

Jonatan Persson

Enhetschef

0372-124 42

jonatan.persson@optimera.se

Daniel   Petian

Daniel Petian

Lagersäljare

0372-124 30

Daniel.Petian@optimera.se

Thomas  Axelsson

Thomas Axelsson

Byggsäljare/Butikssäljare

0372-124 35

thomas.axelsson@optimera.se