Malmö

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Malmö

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Malmö eller online. Välkommen!

Optimera Malmö Trä ligger centralt i Malmö och har ett brett sortiment av byggvaror, byggmaterial, trävaror och förnödenheter. Vi har specialavdelningar för mur, puts och fasad samt ett eget snickeri, TGM.

På Optimera Malmö Trä har vi förutom kvalitetsprodukter även en såg och ett hyvleri ämnat för specialordrar.



Vi jobbar i Malmö

Carl  Hansson

Carl Hansson

Byggsäljare

040-381838

carl.hansson@optimera.se

Marcus  Arvidsson

Marcus Arvidsson

Varumottagare/transportledning/Stf Lagerchef

040-381865

marcus.arvidsson@optimera.se

Niclas  Borgström

Niclas Borgström

Byggsäljare

040-381822

niclas.borgstrom@optimera.se

Filip  Cederqvist

Filip Cederqvist

Butikssäljare

040-381860

filip.cederqvist@optimera.se

Jacob  Cederqvist

Jacob Cederqvist

Försäljningschef

040-381893

jacob.cederqvist@optimera.se

Lars  Hansson

Lars Hansson

Butikssäljare

040-381847

lars.hansson@optimera.se

Peter  Johansson

Peter Johansson

Byggsäljare/logistik

040-381836

peter.johansson@optimera.se

Lasse  Jönsson

Lasse Jönsson

KAM region Syd

040-381823

lasse.jonsson@optimera.se

Martin  Kristensson

Martin Kristensson

Byggsäljare förnödenheter

040-381845

martin.kristensson@optimera.se

Jesper  Lindell

Jesper Lindell

Varumottagare

jesper.lindell@optimera.se

Johan  Lindqvist

Johan Lindqvist

Utesäljare

040-381830

johan.lindqvist@optimera.se

Linus  Lindström

Linus Lindström

Utpassering/Checkpoint

040-381846

linus.lindstrom@optimera.se

Ronny  Lindström

Ronny Lindström

Byggsäljare

040-381855

ronny.lindstrom@optimera.se

Rasmus  Nilsson

Rasmus Nilsson

Transportledare

040-381811

rasmus.holmberg-nilsson@optimera.se

Anders  Rosvall

Anders Rosvall

Varumottagare

anders.rosvall@optimera.se

Ulf  Schoug

Ulf Schoug

Utesäljare

040-381839

ulf.schoug@optimera.se

Christer  Svensson

Christer Svensson

Transportledare

040-381856

christer.svensson@optimera.se

Patrik  Tall

Patrik Tall

Byggsäljare

040-381818

patrik.tall@optimera.se

Mario   Clement

Mario Clement

Byggsäljare

040-381834

mario.clement@optimera.se

Patrik  Christiansson

Patrik Christiansson

Byggsäljare

040-381826

patrik.christiansson@optimera.se

Fredrik  Hillman

Fredrik Hillman

Byggsäljare

040-381827

fredrik.hillman@optimera.se

Christoffer  Nordahl

Christoffer Nordahl

Köksäljare/Byggsäljare

040-381824

Christoffer.nordahl@optimera.se

Niklas  Bjuvhag

Niklas Bjuvhag

Upassering/Checkpoint

040-381816

niklas.bjuvhag@optimera.se

Fredric  Horndahl

Fredric Horndahl

Enhetschef

040-381801

fredric.horndahl@optimera.se

Linda  Dahlqvist

Linda Dahlqvist

Butiksledare

040-381841

linda.dahlqvist@optimera.se

Stefan  Andersson

Stefan Andersson

Byggsäljare

040-381835

stefan.andersson@optimera.se

Thomas   Andersson

Thomas Andersson

Utesäljare

040-381833

thomas.andersson@optimera.se

Kenneth  Stenqvist

Kenneth Stenqvist

Byggsäljare förnödenheter

040-381844

kenneth.stenqvist@optimera.se

Johan  Svensson

Johan Svensson

Utesäljare

040-381803

johan.svensson3@optimera.se

Mathias  Svensson Borglin

Mathias Svensson Borglin

Juniorsäljare

040381843

mathias.svensson.borglin@optimera.se

Zenita  Ivarsson

Zenita Ivarsson

Butikssäljare

040-381851

zenita.ivarsson@optimera.se

Martin  Nordlöf

Martin Nordlöf

Lagerchef

040-381821

martin.nordlof@optimera.se