Mellerud

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Mellerud

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Mellerud eller online. Välkommen!

Optimera Mellerud är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Mellerud får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Mellerud

Anders  Emanuelsson

Anders Emanuelsson

Enhetschef

0530-755 212

anders.emanuelsson@optimera.se

Kjell  Andersson

Kjell Andersson

Lagersäljare

0530-755 235

mellerud@optimera.se

Linda  Wahlgren

Linda Wahlgren

Köks- & butiksäljare

0530-755 223

linda.wahlgren@optimera.se

Agneta  Karlsson

Agneta Karlsson

Butiksäljare

0530-755 221

agneta.karlsson@optimera.se

Henrik  Karlsson

Henrik Karlsson

Butiksledare

0530-755 222

henrik.karlsson@optimera.se

Sladjan  Stojimirovic

Sladjan Stojimirovic

Lagersäljare

0530-755 236

mellerud@optimera.se

Thomas  Strömberg

Thomas Strömberg

Byggsäljare

0530-755 213

thomas.stromberg@optimera.se

Magnus  Pettersson

Magnus Pettersson

Lagersäljare

0530-755 237

mellerud@optimera.se

Janne  Lindberg

Janne Lindberg

Butiksäljare

0530-755 224

jan-ake.lindberg@optimera.se

Kjell  Pettersson

Kjell Pettersson

Lagerledare

0530-755 232

kjell.pettersson@optimera.se

Fredrik   Norgren

Fredrik Norgren

Byggsäljare

0530-755 231

fredrik.norgren@optimera.se

Andreas  Nell

Andreas Nell

Lagersäljare

0530-755 234

mellerud@optimera.se