Mellerud

Handla här
Bild för Mellerud från Optimera Bygghandel för proffs

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Mellerud eller online. Välkommen!

Optimera Mellerud är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Mellerud får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Mellerud

Fredrik   Norgren

Fredrik Norgren

Byggsäljare

Tel: 0530-755 231

fredrik.norgren@optimera.se

Anders  Emanuelsson

Anders Emanuelsson

Enhetschef

Tel: 0530-755 212

anders.emanuelsson@optimera.se

Kristoffer  Herbertsson

Kristoffer Herbertsson

Lagersäljare

Tel:

mellerud@optimera.se

Kjell  Andersson

Kjell Andersson

Lagersäljare

Tel: 0530-755 235

mellerud@optimera.se

Bertil  Svensson

Bertil Svensson

Lagersäljare

Tel: 0530-755 234

mellerud@optimera.se

Linda  Wahlgren

Linda Wahlgren

Köks- & butiksäljare

Tel: 0530-755 223

linda.wahlgren@optimera.se

Agneta  Karlsson

Agneta Karlsson

Butiksäljare

Tel: 0530-755 221

agneta.karlsson@optimera.se

Henrik  Karlsson

Henrik Karlsson

Butiksledare

Tel: 0530-755 222

henrik.karlsson@optimera.se

Sladjan  Stojimirovic

Sladjan Stojimirovic

Lagersäljare

Tel: 0530-755 236

mellerud@optimera.se

Thomas  Strömberg

Thomas Strömberg

Byggsäljare

Tel: 0530-755 213

thomas.stromberg@optimera.se

Magnus  Pettersson

Magnus Pettersson

Lagersäljare

Tel: 0530-755 237

mellerud@optimera.se

Janne  Lindberg

Janne Lindberg

Butiksäljare

Tel: 0530-755 224

jan-ake.lindberg@optimera.se

Kjell  Pettersson

Kjell Pettersson

Lagerledare

Tel: 0530-755 232

kjell.pettersson@optimera.se