Mjölby

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Mjölby eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Mjölby

Åsa  Andersson

Åsa Andersson

Butiksledare

Tel: 0142-29 80 90

asa.andersson@optimera.se

Clas-Göran  Karlsson

Clas-Göran Karlsson

Butikssäljare

Tel: 0142-29 80 92

clas-goran.karlsson@optimera.se

Thomas  Pousette

Thomas Pousette

Butikssäljare

Tel: 0142-29 80 83

thomas.pousette@optimera.se

Joakim  Andersson

Joakim Andersson

Byggsäljare

Tel: 0142-29 80 88

joakim.andersson@optimera.se

Lars  Enocsson

Lars Enocsson

Byggsäljare

Tel: 0142-29 80 71

lars.enocsson@optimera.se

Thomas  Nilsson

Thomas Nilsson

Lagerledare

Tel: 0142-29 80 96

thomas.nilsson2@optimera.se

Hans Hana  Karlsson

Hans Hana Karlsson

Lagersäljare

Tel: 0142-29 80 93

hana.karlsson@optimera.se

Johan  Thoor

Johan Thoor

Lagersäljare

Tel: 0142-29 80 97

johan.thoor@optimera.se

Johan  Lif

Johan Lif

Enhetschef

Tel: 0142-29 80 81

johan.lif@optimera.se

Magnus  Forsèn

Magnus Forsèn

Lagersäljare

Tel: 0142-29 80 94

Michael  Wigh

Michael Wigh

Byggsäljare, Interiör

Tel: 0142-29 80 91

michael.wigh@optimera.se

Johnny  Haxholm

Johnny Haxholm

Byggsäljare

Tel: 0142-298089

johnny.haxholm@optimera.se