Nässjö

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Nässjö

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Nässjö eller online. Välkommen!

Optimera Nässjö är en fräsch bygghandel för proffs och konsument med en nyrenoverad interiöravdelning med kök, bad, förvaring samt kaminer.

Optimera Nässjö är ett av Optimeras bygghandelsvaruhus på höglandet som inriktar sig på att förmedla industriprodukter och byggvaror.



Vi jobbar i Nässjö

Carina  Andersson

Carina Andersson

Butikssäljare

0380-555967

carina.andersson@optimera.se

Peter  Andersson

Peter Andersson

Industrisäljare

0380-555955

peter.andersson@optimera.se

Henrik  Angel

Henrik Angel

Regionsäljare

0380-555872

henrik.angel@optimera.se

Per  Bornhede

Per Bornhede

Industrisäljare

0380-555969

per.bornhede@optimera.se

Marcus  Frödin

Marcus Frödin

Enhetschef

0380-555875

marcus.frodin@optimera.se

Stefan  Karlsson

Stefan Karlsson

Lagersäljare

0380-555952

stefan.karlsson.ostergren@optimera.se

Simon  Lundberg

Simon Lundberg

Lagerledare

0380-555968

simon.lundberg@optimera.se

Mikael  Pantzar

Mikael Pantzar

Byggsäljare

0380-555956

mikael.pantzar@optimera.se

Fredrik   Mejving

Fredrik Mejving

Butikssäljare

0380-555961

fredrik.mejving@optimera.se

Tom  Thörn

Tom Thörn

Chaufför

0380-555960

tom.thorn@optimera.se

Henrik  Gustavsson

Henrik Gustavsson

Godsmottagning

0380-555957

henrik.gustavsson@optimera.se

Markus  Brinkhammar

Markus Brinkhammar

Byggsäljare

0380-555951

markus.brinkhammar@optimera.se

Suzana  Eberstein

Suzana Eberstein

Butiksledare

0380-555965

suzana.eberstein@optimera.se

Emil  Lundqvist

Emil Lundqvist

Byggsäljare

0380-555964

emil.lundqvist@optimera.se

Joakim  Forslund

Joakim Forslund

Lagersäljare

0380-55 59 66

joakim.forslund@optimera.se

Krister  Eklöf

Krister Eklöf

Byggsäljare

0380-55 59 62

krister.eklof@optimera.se