Nässjö

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Nässjö

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Nässjö eller online. Välkommen!

Optimera Nässjö är en fräsch bygghandel för proffs och konsument med en nyrenoverad interiöravdelning med kök, bad, förvaring samt kaminer.

Optimera Nässjö är ett av Optimeras bygghandelsvaruhus på höglandet som inriktar sig på att förmedla industriprodukter och byggvaror.



Vi jobbar i Nässjö

Carina  Andersson

Carina Andersson

Butikssäljare

Tel: 0380-555967

carina.andersson@optimera.se

Peter  Andersson

Peter Andersson

Industrisäljare

Tel: 0380-555955

peter.andersson@optimera.se

Henrik  Angel

Henrik Angel

Regionsäljare

Tel: 0380-555872

henrik.angel@optimera.se

Per  Beinö

Per Beinö

Byggsäljare

Tel: 0380-555951

per.beino@optimera.se

Per  Bornhede

Per Bornhede

Industrisäljare

Tel: 0380-555969

per.bornhede@optimera.se

Markus  Gustafsson

Markus Gustafsson

Köks & Interiörsäljare

Tel: 0380-555959

markus.gustafsson@optimera.se

Mikael  Hellström

Mikael Hellström

Byggsäljare

Tel: 0380-555962

mikael.hellstrom@optimera.se

Monica  Josefsson

Monica Josefsson

Enhetschef

Tel: 0380-555958

monica.josefsson@optimera.se

Stefan  Karlsson

Stefan Karlsson

Lagersäljare

Tel: 0380-555952

stefan.karlsson.ostergren@optimera.se

Simon  Lundberg

Simon Lundberg

Lagersäljare /Varumottagare

Tel: 0380-555968

simon.lundberg@optimera.se

Ingvar  Ottosson

Ingvar Ottosson

Köks & Interiörsäljare

Tel: 0380-555954

ingvar.ottosson@optimera.se

Mikael  Pantzar

Mikael Pantzar

Byggsäljare

Tel: 0380-555956

mikael.pantzar@optimera.se

Tobias  Söderberg

Tobias Söderberg

Byggsäljare

Tel: 0380-555964

tobias.soderberg@optimera.se

Lars  Svahn

Lars Svahn

Lagersäljare

Tel: 0380-555966

lars.svahn@optimera.se

Fredrik   Mejving

Fredrik Mejving

Butikssäljare

Tel: 0380-555961

fredrik.mejving@optimera.se

Tom  Thörn

Tom Thörn

Chaufför

Tel: 0380-555960

tom.thorn@optimera.se

Henrik  Gustavsson

Henrik Gustavsson

Godsmottagning

Tel: 0380-555957

henrik.gustavsson@optimera.se

Markus  Brinkhammar

Markus Brinkhammar

Lagersäljare

Tel: 0380-555963

markus.brinkhammar@optimera.se

Suzana  Eberstein

Suzana Eberstein

Butiksledare

Tel: 0380-555965

suzana.eberstein@optimera.se