Norrköping

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Norrköping

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Norrköping eller online. Välkommen!

Godsmottagningen är öppen mellan 8:00-15:00.



Vi jobbar i Norrköping

Tomas  Degerstedt

Tomas Degerstedt

Lagersäljare

011-20 21 26

tomas.degerstedt@optimera.se

Nicke  Hägerstrand

Nicke Hägerstrand

Butikssäljare

011-20 21 17

nicke.hagerstrand@optimera.se

Linda  Sundström

Linda Sundström

Butiksledare/Butikssäljare

011-20 21 15

linda.sundstrom@optimera.se

Magnus  Rogalin

Magnus Rogalin

Byggsäljare

011-20 21 21

magnus.rogalin@optimera.se

Håkan  Svensson

Håkan Svensson

Lagersäljare

011-20 21 23

hakan.svensson@optimera.se

Jonas  Fahlén

Jonas Fahlén

Byggsäljare

011-20 21 06

jonas.fahlen@optimera.se

Ida  Carlsson

Ida Carlsson

Försäljningsadministration/butikssäljare

011 -20 21 03

ida.carlsson@optimera.se

Torbjörn  Håkansson

Torbjörn Håkansson

Enhetschef

011 -20 21 08

tobbe.hakansson@optimera.se

Mats  Amle

Mats Amle

Regionsäljare

011-20 21 04

mats.amle@optimera.se

Henrik  Svenman

Henrik Svenman

Lagerledare/Transportansvarig

011-20 21 24

henrik.svenman@optimera.se

Morgan   Karlsson

Morgan Karlsson

Lagersäljare

011-20 21 02

morgan.karlsson@optimera.se

Roger  Johansson

Roger Johansson

Byggsäljare

011-20 21 07

roger.johansson2@optimera.se

Alexander  Palmgren

Alexander Palmgren

Lagersäljare

011-20 21 27

alexander.palmgren@optimera.se

Martin  Mellgren

Martin Mellgren

Kökssäljare/Byggsäljare

011-20 21 05

martin.mellgren@optimera.se

Christian  Andersson

Christian Andersson

Lagersäljare

011-20 21 25

christian.andersson@optimera.se

Sara  Kremsl

Sara Kremsl

Personalansvarig

011-20 21 01

sara.kremsl@optimera.se