Norrköping

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Norrköping

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Norrköping eller online. Välkommen!

Godsmottagningen är öppen mellan 8:00-15:00.



Vi jobbar i Norrköping

Tomas  Degerstedt

Tomas Degerstedt

Lagersäljare

Tel: 011-20 21 26

kassa.norrkoping@optimera.se

Nicke  Hägerstrand

Nicke Hägerstrand

Butikssäljare

Tel: 011-20 21 17

nicke.hagerstrand@optimera.se

Linda  Sundström

Linda Sundström

Butiksledare/Godsmottagning

Tel: 011-20 21 15

linda.sundstrom@optimera.se

Lennart  Ottersten

Lennart Ottersten

Butikssäljare

Tel: 011-20 21 16

lennart.ottersten@optimera.se

Magnus  Rogalin

Magnus Rogalin

Lagerledare/Transportansvarig

Tel: 011-20 21 21

magnus.rogalin@optimera.se

Håkan  Svensson

Håkan Svensson

Lagersäljare

Tel: 011-20 21 23

kassa.norrkoping@optimera.se

Jonas  Fahlén

Jonas Fahlén

Byggsäljare

Tel: 011-20 21 06

jonas.fahlen@optimera.se

Ida  Carlsson

Ida Carlsson

Försäljningsadministration/butiksäljare

Tel: 011 -20 21 03

ida.carlsson@optimera.se

Torbjörn  Håkansson

Torbjörn Håkansson

Enhetschef

Tel: 011 -20 21 08

tobbe.hakansson@optimera.se

Mikael  Johansson

Mikael Johansson

Säljledare/byggsäljare

Tel: 011-20 21 10

micke.johansson@optimera.se

Daniel  Rosén

Daniel Rosén

Lagersäljare

Tel: 011-20 21 22

Mats  Amle

Mats Amle

Regionsäljare

Tel: 011-202104

mats.amle@optimera.se

Henrik  Svenman

Henrik Svenman

Lagersäljare

Tel: 011-20 21 24

kassa.norrkoping@optimera.se

Anders  Kanebäck

Anders Kanebäck

Byggsäljare

Tel: 011-20 21 05

anders.kaneback@optimera.se

Morgan   Karlsson

Morgan Karlsson

Byggsäljare

Tel: 011-20 21 02

morgan.karlsson@optimera.se

Roger  Johansson

Roger Johansson

Byggsäljare

Tel: 011-20 21 07

roger.johansson2@optimera.se

Alexander  Palmgren

Alexander Palmgren

Lagersäljare

Tel: 011-20 21 27

kassa.norrkoping@optimera.se