Norrköping

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Norrköping

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Norrköping eller online. Välkommen!

Godsmottagningen är öppen mellan 8:00-15:00.



Vi jobbar i Norrköping

Tomas  Degerstedt

Tomas Degerstedt

Lagersäljare

011-20 21 26

tomas.degerstedt@optimera.se

Linda  Sundström

Linda Sundström

Butiksledare/Butikssäljare

011-20 21 15

linda.sundstrom@optimera.se

Håkan  Svensson

Håkan Svensson

Lagersäljare

011-20 21 23

hakan.svensson@optimera.se

Jonas  Fahlén

Jonas Fahlén

Byggsäljare

011-20 21 06

jonas.fahlen@optimera.se

Ida  Carlsson

Ida Carlsson

Försäljningsadministration/butikssäljare

011 -20 21 03

ida.carlsson@optimera.se

Torbjörn  Håkansson

Torbjörn Håkansson

Byggsäljare

011 -20 21 08

tobbe.hakansson@optimera.se

Mats  Amle

Mats Amle

Regionsäljare

011-20 21 04

mats.amle@optimera.se

Henrik  Svenman

Henrik Svenman

Lagerledare/Transportansvarig

011-20 21 24

henrik.svenman@optimera.se

Roger  Johansson

Roger Johansson

Byggsäljare

011-20 21 07

roger.johansson2@optimera.se

Alexander  Palmgren

Alexander Palmgren

Lagersäljare

011-20 21 27

alexander.palmgren@optimera.se

Martin  Mellgren

Martin Mellgren

Kökssäljare/Byggsäljare

011-20 21 05

martin.mellgren@optimera.se

Mikael  Burenby

Mikael Burenby

Butikssäljare

011-20 21 17

mikael.burenby@optimera.se

Elin  Nordqvist

Elin Nordqvist

Varumottagning/Lagersäljare

011-20 21 25

elin.nordqvist@optimera.se

Jessica  Larsson

Jessica Larsson

Enhetschef

011-20 21 01

jessica.larsson@optimera.se

Sandra  Nilsson

Sandra Nilsson

Lagersäljare

011-20 21 21

sandra.nilsson@optimera.se