Nyköping

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Nyköping eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Nyköping

Emelie  Andersson

Emelie Andersson

Kökssäljare

Tel: 0155-223274

emelie.andersson@optimera.se

Johan  Linderoth

Johan Linderoth

Lagersäljare

Tel: 0155-223281

johan.linderoth@optimera.se

Gustav  Engvall

Gustav Engvall

Enhetschef

Tel: 0155-223271

gustav.engvall@optimera.se

Mikael   Eriksson

Mikael Eriksson

Lagerledare

Tel: 0155-223280

mikael.eriksson@optimera.se

Oscar  Engvall

Oscar Engvall

Säljledare

Tel: 0155-223272

oscar.engvall@optimera.se

Mika  Aarnio

Mika Aarnio

Utesäljare

Tel: 0155-223277

mika.aarnio@optimera.se

William  Jägerden

William Jägerden

Lagersäljare

Tel:

william.jagerden@optimera.se

Jonas  Dahlin

Jonas Dahlin

Byggsäljare

Tel: 0155-223273

jonas.dahlin@optimera.se

Natalie  Öberg

Natalie Öberg

Butiksledare

Tel: 0155-223278

natalie.oberg@optimera.se

Elvis   Berggren

Elvis Berggren

Lagersäljare

Tel: 0155-223282

elvis.berggren@optimera.se