Säffle

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Säffle

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Säffle eller online. Välkommen!

Optimera Säffle är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Säffle får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Säffle

Sanny  Andersson

Sanny Andersson

Byggsäljare

0533-761202

sanny.andersson@optimera.se

Anders  Kockgård

Anders Kockgård

Butikssäljare

0533-761203

anders.kockgard@optimera.se

Jürgen  Langenbach

Jürgen Langenbach

Enhetschef

0533-761208

jorgen.langenbach@optimera.se

Martina  Perman

Martina Perman

Butiksledare

0533-761220

martina.perman@optimera.se

Linda  Langenbach

Linda Langenbach

Butikssäljare

0533-761212

linda.langenbach@optimera.se

David   Sanden

David Sanden

Lagersäljare

0533-761211

david.sanden@optimera.se

Kristian  Stensson

Kristian Stensson

Lagersäljare

0533-761213

kristian.stensson@optimera.se

Martin   Lundgren

Martin Lundgren

Lagerledare

0533761209

martin.lundgren@optimera.se

Erika  Lund

Erika Lund

Butiks säljare

0533761212

erika.lund@optimera.se