Täby

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Täby

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Täby eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Täby

Anders  Råbom

Anders Råbom

Byggsäljare

08-6308285

anders.rabom@optimera.se

Malin  Lennerman

Malin Lennerman

Lagerledare

08-6308286

malin.lennerman@optimera.se

Anders  Lindberg

Anders Lindberg

Butikssäljare

08-6308283

anders.lindberg@optimera.se

Rasmus  Nilsson

Rasmus Nilsson

Lagersäljare

08-6308293

rasmus.nilsson@optimera.se

Fredrik  Gustafsson

Fredrik Gustafsson

Enhetschef

08-6308288

fredrik.gustafsson2@optimera.se

Olle  Svensson

Olle Svensson

Byggsäljare

08-6308292

olle.svensson@optimera.se

Jessica  Pettersson

Jessica Pettersson

Butikssäljare

08-6308282

jessica.pettersson@optimera.se