Täby

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Täby

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Täby eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Täby

Anders  Råbom

Anders Råbom

Byggsäljare

Tel: 08-6308285

anders.rabom@optimera.se

Sarah  Skoglund

Sarah Skoglund

Säljledare

Tel: 08-6308284

sarah.skoglund@optimera.se

Malin  Lennerman

Malin Lennerman

Byggsäljare

Tel: 08-6308286

malin.lennerman@optimera.se

Madelene  Berg

Madelene Berg

Butikssäljare

Tel: 08-6308282

madelene.berg@optimera.se

Anders  Lindberg

Anders Lindberg

Butikssäljare

Tel: 08-6308283

anders.lindberg@optimera.se

Rasmus  Nilsson

Rasmus Nilsson

Lager

Tel: 08-6308293

rasmus.nilsson@optimera.se

Fredrik  Gustafsson

Fredrik Gustafsson

Enhetschef

Tel: 08-6308288

fredrik.gustafsson2@optimera.se