Tranås

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Tranås

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Tranås eller online. Välkommen!

Optimera Tranås är en fräsch nybyggd bygghandel för proffs och konsument med en ny utställning av kök, bad, interiör, fönster och dörrar.

Vi är dessutom en av Optimeras bygghandelvaruhus som inriktar sig på att förmedla både industrivaror och byggvaror.



Vi jobbar i Tranås

Andreas  Rocén

Andreas Rocén

Utesäljare

0140-384269

andreas.rocen@optimera.se

Fredrik  Ahlenius

Fredrik Ahlenius

Byggsäljare

0140-384262

fredrik.ahlenius@optimera.se

Daniel  Engström

Daniel Engström

Låsmontör

0140-384264

daniel.engstrom@optimera.se

Sonny  Fredriksson

Sonny Fredriksson

Låsmontör

0140-384259

sonny.fredriksson@optimera.se

Johanna  Hellmansson

Johanna Hellmansson

Kökssäljare

0140-384260

johanna.hellmansson@optimera.se

Kenneth  Jakobsson

Kenneth Jakobsson

Lagersäljare

0140-384263

kenneth.jakobsson@optimera.se

Johan  Åkesson

Johan Åkesson

Byggsäljare

0140-384267

johan.akesson@optimera.se

Jesper  Nilsson

Jesper Nilsson

Byggsäljare

0140-384253

jesper.nilsson@optimera.se

Linda  Nyman

Linda Nyman

Butikssäljare

0140-384265

linda.nyman@optimera.se

Zorina  Precenth

Zorina Precenth

Varumottagare

0140-384254

zorina.precenth@optimera.se

Johan  Ribbhammar

Johan Ribbhammar

Butiksledare

0140-384252

johan.ribbhammar@optimera.se

Jörgen  Eék

Jörgen Eék

Låsmontör

0140-384255

jorgen.ek@optimera.se

Jessica  Pakkanen

Jessica Pakkanen

Lagersäljare

0140-384256

jessica.pakkanen@optimera.se

Krister  Gustafsson

Krister Gustafsson

Enhetschef

0140-384266

krister.gustafsson@optimera.se

Camilla  Rydestrand

Camilla Rydestrand

Lagerledare

0140-384261

camilla.rydestrand@optimera.se

Rosita  Fridlund

Rosita Fridlund

Butikssäljare

0140-384257

rosita.fridlund@optimera.se

Martin  Sjögren

Martin Sjögren

Lagersäljare

0140-384272

martin.sjogren@optimera.se