Tranås

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Tranås

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Tranås eller online. Välkommen!

Optimera Tranås är en fräsch nybyggd bygghandel för proffs och konsument med en ny utställning av kök, bad, interiör, fönster och dörrar.

Vi är dessutom en av Optimeras bygghandelvaruhus som inriktar sig på att förmedla både industrivaror och byggvaror.



Vi jobbar i Tranås

Andreas  Rocén

Andreas Rocén

Butikssäljare

Tel: 0140-384269

andreas.rocen@optimera.se

Fredrik  Ahlenius

Fredrik Ahlenius

Byggsäljare

Tel: 0140-384262

fredrik.ahlenius@optimera.se

Daniel  Engström

Daniel Engström

Lagersäljare

Tel: 0140-384264

daniel.engstrom@optimera.se

Sonny  Fredriksson

Sonny Fredriksson

Låsmontör

Tel: 0140-384259

sonny.fredriksson@optimera.se

Johan  Gustavsson

Johan Gustavsson

Enhetschef

Tel: 0140-384266

johan.gustafsson@optimera.se

Johanna  Hellmansson

Johanna Hellmansson

Kökssäljare

Tel: 0140-384260

johanna.hellmansson@optimera.se

Kenneth  Jakobsson

Kenneth Jakobsson

Lagersäljare

Tel: 0140-384263

kenneth.jakobsson@optimera.se

Johan  Åkesson

Johan Åkesson

Byggsäljare

Tel: 0140-384267

johan.akesson@optimera.se

Ingemar  Nilsson

Ingemar Nilsson

Lagersäljare

Tel: 0140-384257

ingemar.nilsson@optimera.se

Jesper  Nilsson

Jesper Nilsson

Byggsäljare

Tel: 0140-384253

jesper.nilsson@optimera.se

Linda  Nyman

Linda Nyman

Butikssäljare

Tel: 0140-384265

linda.nyman@optimera.se

Zorina  Precenth

Zorina Precenth

Varumottagare

Tel: 0140-384254

zorina.precenth@optimera.se

Johan  Ribbhammar

Johan Ribbhammar

Butiksledare

Tel: 0140-384252

johan.ribbhammar@optimera.se

Jimmy  Rosenquist

Jimmy Rosenquist

Industrisäljare

Tel: 0140-384270

jimmy.rosenquist@optimera.se

Jörgen  Eék

Jörgen Eék

Låsmontör

Tel: 0140-384255

jorgen.ek@optimera.se

Jessica  Pakkanen

Jessica Pakkanen

Lagerledare

Tel: 0140-384256

jessica.pakkanen@optimera.se