Trelleborg

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Trelleborg

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Trelleborg eller online. Välkommen!

Optimera Trelleborg är en riktig bygghandel för proffs och konsument. Hos oss hittar du en välsorterad Drive-In med byggvaror, VVS, kök, bad, förvaring och trädgård. Vår erfarenhet och kunskap är en lyckad start på ditt byggprojekt.



Vi jobbar i Trelleborg

Michael  Gunnarson

Michael Gunnarson

Lagersäljare

Tel: 0410-57640

michael.gunnarsson@optimera.se

Anders  Hansson

Anders Hansson

Byggsäljare

Tel: 0410-57614

anders.hansson@optimera.se

Mats  Hansson

Mats Hansson

Byggsäljare

Tel: 0410-57625

mats.hansson@optimera.se

Kristofer  Holmqvist

Kristofer Holmqvist

Enhetschef

Tel: 0410-57624

kristofer.holmqvist@optimera.se

Carin  Larsson

Carin Larsson

Butiksledare

Tel: 0410-57603

carin.larsson@optimera.se

Mattias  Lindqvist

Mattias Lindqvist

Lagerledare

Tel: 0410-57646

mattias.lindqvist@optimera.se

Henrik  Möller

Henrik Möller

Butikssäljare

Tel: 0410-57630

henrik.moller@optimera.se

Thomas  Nilsson

Thomas Nilsson

Butikssäljare

Tel: 0410-57622

thomas.nilsson@optimera.se

Lars  Palm

Lars Palm

Byggsäljare/Säljledare

Tel: 0410-57611

lars.palm@optimera.se

Daniel  Persson

Daniel Persson

Butikssäljare

Tel: 0410-57623

danne.persson@optimera.se

Christoffer  Andersson

Christoffer Andersson

Byggsäljare

Tel: 0410-57644

christoffer.andersson@optimera.se