Uddevalla

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Uddevalla

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Uddevalla eller online. Välkommen!

Optimera Uddevalla är en traditionell bygghandel där du som proffs hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Uddevalla får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Uddevalla

Tom  Wemmel

Tom Wemmel

Enhetschef

0522-626071

tom.wemmel@optimera.se

Mikael  Larsson

Mikael Larsson

Byggsäljare

0522-626072

mikael.larsson@optimera.se

Andreas  Nilsflykt

Andreas Nilsflykt

Byggsäljare

0522-626075

andreas.nilsflykt@optimera.se

Håkan  Ström

Håkan Ström

Lagersäljare

0522-626073

hakan.strom@optimera.se

Karin  Andersson

Karin Andersson

Butiksledare

0522-626074

karin.andersson@optimera.se

Ronny  Stensson

Ronny Stensson

Lagerledare

0522-626081

ronny.stensson@optimera.se

Daniel  Blom

Daniel Blom

Lagersäljare

0522-626082

daniel.blom@optimera.se

Therese  Carlsson

Therese Carlsson

Butikssäljare

0522-626077

therese.carlsson@optimera.se

Tommy  Drottz

Tommy Drottz

Byggsäljare

0522-626078

tommy.drottz@optimera.se