Västerås

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Västerås

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Västerås eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Västerås

Jimmy  Anklev

Jimmy Anklev

Byggsäljare

021-490 56 25

jimmy.anklev@optimera.se

Mårten  Edvardson

Mårten Edvardson

Offert & kalkyl

021-490 56 22

marten.edvardson@optimera.se

Gregory  Glad

Gregory Glad

Lagersäljare

Henrik  Hedrén

Henrik Hedrén

Byggsäljare

021-490 56 28

henrik.hedren@optimera.se

Björn  Kornerud

Björn Kornerud

Byggsäljare

021-490 56 23

bjorn.kornerud@optimera.se

Catherine  Linder

Catherine Linder

Kök/Interiör

021-490 56 27

catherine.linder@optimera.se

Stefan  Modin

Stefan Modin

Byggsäljare

021-490 56 24

stefan.modin@optimera.se

Patrik  Roos

Patrik Roos

Byggsäljare

021-490 56 35

patrik.roos@optimera.se

Monika  Sörensen

Monika Sörensen

Säljadministratör

021-490 56 11

monika.sorensen@optimera.se

Niwat  Bunrod

Niwat Bunrod

Transportledare

021-490 56 50

niwat.bunrod@optimera.se

Erik  Vestberg

Erik Vestberg

Butikssäljare

021-490 56 38

erik.vestberg@optimera.se

Robin  Sivertsen

Robin Sivertsen

Lagersäljare

Anton  Edvardson

Anton Edvardson

Lagersäljare

Mikael  Andersson

Mikael Andersson

Butiksledare

021-490 56 34

mikael.l.andersson@optimera.se

Bo  Söderkvist

Bo Söderkvist

Lagersäljare

Ronie  Olsson

Ronie Olsson

Lagersäljare

Marcus  Noaksson

Marcus Noaksson

Lagersäljare

Jonas  Andersson

Jonas Andersson

Säljledare

021-490 56 14

jonas.andersson@optimera.se

Ellinor  Olsen

Ellinor Olsen

Kök/Interiör

021-490 56 26

ellinor.olsen@optimera.se

Peter  Lindroth

Peter Lindroth

Butikssäljare

021-490 56 33

peter.lindroth@optimera.se

Amanda  Rehn

Amanda Rehn

Butikssäljare

021-490 56 62

amanda.rehn@optimera.se

Magnus  Lindeborg

Magnus Lindeborg

Godsmottagare

Joel  Dahlberg

Joel Dahlberg

Lagersäljare

Håkan  Böös

Håkan Böös

Lagerledare

021-490 56 54

hakan.boos@optimera.se

Peter  Hill

Peter Hill

Lagersäljare

Daniel  Frost

Daniel Frost

Butikssäljare

021-490 56 37

daniel.frost@optimera.se

Jens  Jansson

Jens Jansson

Lagersäljare

Henrik  Ohlander

Henrik Ohlander

Enhetschef

021-490 56 13

henrik.ohlander@optimera.se

Magnus  Blomqvist

Magnus Blomqvist

Byggsäljare

021-490 56 31

magnus.blomqvist@optimera.se