Västerås

Handla här
Bild för Västerås från Optimera Bygghandel för proffs

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Västerås eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Västerås

Jimmy  Anklev

Jimmy Anklev

Byggsäljare

Tel:

jimmy.anklev@optimera.se

Michael  Axberg

Michael Axberg

Butikssäljare

Tel:

michael.axberg@optimera.se

Kent  Brandtieng

Kent Brandtieng

Byggsäljare

Tel:

kent.brandtieng@optimera.se

Emma  Edvardson

Emma Edvardson

Butikssäljare

Tel:

emma.edvardson@optimera.se

Mårten  Edvardson

Mårten Edvardson

Offert & kalkyl

Tel:

marten.edvardson@optimera.se

Magnus  Edvardson

Magnus Edvardson

Säljledare

Tel:

magnus.edvardson@optimera.se

Bertil  Eriksson

Bertil Eriksson

Utesäljare

Tel:

bertil.eriksson@optimera.se

Gregory  Glad

Gregory Glad

Lagersäljare

Tel:

gregory.glad@saint-gobain.com

Henrik  Hedrén

Henrik Hedrén

Transportledare

Tel:

henrik.hedren@optimera.se

Björn  Kornerud

Björn Kornerud

Byggsäljare

Tel:

bjorn.kornerud@optimera.se

Catherine  Linder

Catherine Linder

Kök/Interiör

Tel:

catherine.linder@optimera.se

Stefan  Modin

Stefan Modin

Byggsäljare

Tel:

stefan.modin@optimera.se

Lars  Nygren

Lars Nygren

Utesäljare

Tel:

lars.nygren@optimera.se

Per  Olofsson

Per Olofsson

Kök/Interiör

Tel:

per.olofsson@optimera.se

Anders  Olsson

Anders Olsson

Enhetschef

Tel:

anders.olsson@optimera.se

Patrik  Roos

Patrik Roos

Byggsäljare

Tel:

patrik.roos@optimera.se

Mikael  Silfver

Mikael Silfver

Offert & kalkyl

Tel:

mikael.silfver@optimera.se

Henric  Stillman

Henric Stillman

Byggsäljare

Tel:

henric.stillman@optimera.se

Sonny  Söderberg

Sonny Söderberg

Avropare

Tel:

sonny.soderberg@optimera.se

Monika  Sörensen

Monika Sörensen

Säljadministratör

Tel:

monika.sorensen@optimera.se

Kent  Öberg

Kent Öberg

Regional EHS partner

Tel:

kent.oberg@optimera.se

Daniel  Wendelin

Daniel Wendelin

Butikssäljare

Tel: 021-490 56 33

daniel.wendelin@optimera.se

Niwat  Bunrod

Niwat Bunrod

Lagersäljare

Tel:

Theerayut  Dokson

Theerayut Dokson

Lagersäljare

Tel:

Anderas  Bergh

Anderas Bergh

Lagerledare

Tel: 021-490 56 54

andreas.bergh@optimera.se

Erik  Vestberg

Erik Vestberg

Lagersäljare

Tel:

Robin  Sivertsen

Robin Sivertsen

Lagersäljare

Tel:

Anton  Edvardson

Anton Edvardson

Lagersäljare

Tel:

Mikael  Andersson

Mikael Andersson

Butiksledare

Tel: 021-490 56 34

mikael.l.andersson@optimera.se