Västerås

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Västerås

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Västerås eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Västerås

Jimmy  Anklev

Jimmy Anklev

Byggsäljare

Tel: 021-490 56 37

jimmy.anklev@optimera.se

Kent  Brandtieng

Kent Brandtieng

Byggsäljare

Tel: 021-490 56 25

kent.brandtieng@optimera.se

Mårten  Edvardson

Mårten Edvardson

Offert & kalkyl

Tel: 021-490 56 22

marten.edvardson@optimera.se

Magnus  Edvardson

Magnus Edvardson

Central Inköpare Trä

Tel: 021-490 56 21

magnus.edvardson@optimera.se

Bertil  Eriksson

Bertil Eriksson

Utesäljare Mur & Puts

Tel: 021-490 56 31

bertil.eriksson@optimera.se

Gregory  Glad

Gregory Glad

Lagersäljare

Tel:

Henrik  Hedrén

Henrik Hedrén

Transportledare

Tel: 021-490 56 50

henrik.hedren@optimera.se

Björn  Kornerud

Björn Kornerud

Byggsäljare

Tel: 021-490 56 23

bjorn.kornerud@optimera.se

Catherine  Linder

Catherine Linder

Kök/Interiör

Tel: 021-490 56 27

catherine.linder@optimera.se

Stefan  Modin

Stefan Modin

Byggsäljare

Tel: 021-490 56 24

stefan.modin@optimera.se

Lars  Nygren

Lars Nygren

Utesäljare

Tel: 021-490 56 28

lars.nygren@optimera.se

Per  Olofsson

Per Olofsson

Kök/Interiör

Tel: 021-490 56 36

per.olofsson@optimera.se

Anders  Olsson

Anders Olsson

Enhetschef

Tel: 021-490 56 13

anders.olsson@optimera.se

Patrik  Roos

Patrik Roos

Byggsäljare

Tel: 021-490 56 35

patrik.roos@optimera.se

Sonny  Söderberg

Sonny Söderberg

Avropare

Tel:

sonny.soderberg@optimera.se

Monika  Sörensen

Monika Sörensen

Säljadministratör

Tel: 021-490 56 11

monika.sorensen@optimera.se

Niwat  Bunrod

Niwat Bunrod

Lagersäljare

Tel:

Andreas  Bergh

Andreas Bergh

Lagerledare

Tel: 021-490 56 54

andreas.bergh@optimera.se

Erik  Vestberg

Erik Vestberg

Butikssäljare

Tel: 021-490 56 38

erik.vestberg@optimera.se

Robin  Sivertsen

Robin Sivertsen

Lagersäljare

Tel:

Anton  Edvardson

Anton Edvardson

Lagersäljare

Tel:

Mikael  Andersson

Mikael Andersson

Butiksledare

Tel: 021-490 56 34

mikael.l.andersson@optimera.se

Bo  Söderkvist

Bo Söderkvist

Lagersäljare

Tel:

Ronie  Olsson

Ronie Olsson

Lagersäljare

Tel:

Marcus  Noaksson

Marcus Noaksson

Lagersäljare

Tel:

Christian  Eriksson

Christian Eriksson

Lagersäljare

Tel:

Jonas  Andersson

Jonas Andersson

Säljledare

Tel: 021-490 56 14

jonas.andersson@optimera.se

Christian  Löfling

Christian Löfling

Offert & kalkyl

Tel: 021-490 56 32

christian.lofling@optimera.se

Ellinor  Olsen

Ellinor Olsen

Interiör

Tel: 021-490 56 26

ellinor.olsen@optimera.se

Peter  Lindroth

Peter Lindroth

Butikssäljare

Tel: 021-490 56 33

peter.lindroth@optimera.se

Amanda  Rehn

Amanda Rehn

Godsmottagare

Tel:

Sofia  Svedberg

Sofia Svedberg

Butikssäljare

Tel: 021-490 56 51

Magnus  Lindeborg

Magnus Lindeborg

Godsmottagare

Tel:

Joel  Dahlberg

Joel Dahlberg

Lagersäljare

Tel: