Västerås

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Västerås

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Västerås eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Västerås

Henrik  Hedrén

Henrik Hedrén

Byggsäljare

021-490 56 28

henrik.hedren@optimera.se

Björn  Kornerud

Björn Kornerud

Byggsäljare

021-490 56 23

bjorn.kornerud@optimera.se

Catherine  Linder

Catherine Linder

Kök/Interiör

021-490 56 27

catherine.linder@optimera.se

Stefan  Modin

Stefan Modin

Byggsäljare

021-490 56 24

stefan.modin@optimera.se

Patrik  Roos

Patrik Roos

Butikssäljare

021-490 56 35

patrik.roos@optimera.se

Monika  Sörensen

Monika Sörensen

Säljadministratör

021-490 56 11

monika.sorensen@optimera.se

Niwat  Bunrod

Niwat Bunrod

Transportledare

021-490 56 50

niwat.bunrod@optimera.se

Erik  Vestberg

Erik Vestberg

Butikssäljare

021-490 56 38

erik.vestberg@optimera.se

Anton  Edvardson

Anton Edvardson

Byggsäljare

021-490 56 33

anton.edvardson@optimera.se

Mikael  Andersson

Mikael Andersson

Butiksledare

021-490 56 34

mikael.l.andersson@optimera.se

Ronie  Olsson

Ronie Olsson

Lagersäljare

Ellinor  Olsen

Ellinor Olsen

Kök/Interiör

021-490 56 26

ellinor.olsen@optimera.se

Amanda  Rehn

Amanda Rehn

Butikssäljare

021-490 56 62

amanda.rehn@optimera.se

Håkan  Böös

Håkan Böös

Lagerledare

021-490 56 54

hakan.boos@optimera.se

Daniel  Frost

Daniel Frost

Butikssäljare

021-490 56 37

daniel.frost@optimera.se

Magnus  Blomqvist

Magnus Blomqvist

Byggsäljare

021-490 56 31

magnus.blomqvist@optimera.se

Henrik  Pettersson

Henrik Pettersson

Offert & kalkyl

021-490 56 51

henrik.pettersson@optimera.se

SANNA  LINDBERG

SANNA LINDBERG

Butikssäljare

021-490 56 32

sanna.lindberg@optimera.se

PER  HÄGG

PER HÄGG

Kök/Interiör

021-490 56 36

per.hagg@optimera.se

FREDRIK   Larsson

FREDRIK Larsson

Offert & Kalkyl

021-490 56 71

fredrik.larsson@optimera.se

Mikael  Lundström

Mikael Lundström

Enhetschef

021-490 56 13

mikael.lundstrom@optimera.se

Jessica  Andersson

Jessica Andersson

Godsmottagare

021-490 56 65

jessica.andersson@optimera.se

Emil  Kvist

Emil Kvist

Lagersäljare

Lars  Jakobsson

Lars Jakobsson

Lagersäljare

Ernestas  Snitka

Ernestas Snitka

Lagersäljare

Elton  Elf

Elton Elf

Lagersäljare

Hanne  Englund

Hanne Englund

Lagersäljare

Johan  Lindström

Johan Lindström

Butikssäljare

Niklas  Biguet

Niklas Biguet

Lagersäljare