Hässleholm

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Hässleholm eller online. Välkommen!

Optimera Hässleholm är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Hässleholm får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Hässleholm

Peter  Håkansson

Peter Håkansson

Säljledare

0451-664 05

p.hakansson@optimera.se

Kenneth  Juhlin

Kenneth Juhlin

Butikssäljare

0451-664 09

kenneth.juhlin@optimera.se

Anders   Hallberg

Anders Hallberg

Lagerledare

0451-66406

anders.hallberg@optimera.se

Marcus  Wendel

Marcus Wendel

Lagersäljare

0451-66414

marcus.wendel@optimera.se

Henric  Ekewald

Henric Ekewald

Enhetschef

0451-66413

henric.ekewald@optimera.se

Mikael   Svensson

Mikael Svensson

Byggsäljare

0451-66412

mikael.svensson3@optimera.se

Jessica  Storm

Jessica Storm

Butiksledare

0451-66411

jessica.storm@optimera.se

Rickard   Bengtsson

Rickard Bengtsson

Byggsäljare

0451-66416

rickard.bengtsson@optimera.se

Joakim  Kindgren

Joakim Kindgren

Byggsäljare

0451-66403

joakim.kindgren@optimera.se

Oscar  Carlsson

Oscar Carlsson

Lagersäljare

045166402

oscar.carlsson@optimera.se

Anton  Lindberg

Anton Lindberg

Lagersäljare