Hallsberg

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Hallsberg

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Hallsberg eller online. Välkommen!

Optimera Hallsberg är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Hallsberg får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Hallsberg

David  Johansson

David Johansson

Byggsäljare

0582-88444

david.johansson@optimera.se

Kenneth  Smedjeborg

Kenneth Smedjeborg

Transportplanerare | Säljadministratör

0582-88442

kenneth.smedjeborg@optimera.se

Karin  Larsson

Karin Larsson

Butiksledare

0582-88447

karin.larsson@optimera.se

Per  Myllyniemi

Per Myllyniemi

Lagersäljare

0582-88461

per.myllyniemi@optimera.se

Mats  Arnesén

Mats Arnesén

Lagerledare

0582-88466

mats.arnesen@optimera.se

Hannes  Gilén

Hannes Gilén

Byggsäljare

0582-88445

hannes.gilen@optimera.se

Måns  Niia

Måns Niia

Byggsäljare

0582-88448

mans.niia@optimera.se

Emil  Karlsson

Emil Karlsson

Lagersäljare

0582-88463

emil.karlsson@opimera.se

Mathilda  Pettersson

Mathilda Pettersson

Butiksäljare

0582-88446

mathilda.pettersson@optimera.se

Martin  Tivemark

Martin Tivemark

Byggsäljare

0582-88468

martin.tivemark@optimera.se