Hallsberg

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Hallsberg

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Hallsberg eller online. Välkommen!

Optimera Hallsberg är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Hallsberg får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Hallsberg

David  Johansson

David Johansson

Byggsäljare

0582-88444

david.johansson@optimera.se

Gunnar  Hugosson

Gunnar Hugosson

Byggsäljare

0582-88464

gunnar.hugosson@optimera.se

Kenneth  Smedjeborg

Kenneth Smedjeborg

Transportplanerare | Säljadministratör

0582-88442

kenneth.smedjeborg@optimera.se

Jukka  Teerikoski

Jukka Teerikoski

Utesäljare

0582-88467

jukka.teerikoski@optimera.se

Karin  Larsson

Karin Larsson

Butiksledare

0582-88447

karin.larsson@optimera.se

Samuel  Sandelin

Samuel Sandelin

Lagerledare

0582-88463

samuel.sandelin@optimera.se

Per  Myllyniemi

Per Myllyniemi

Lagersäljare

0582-88461

per.myllyniemi@optimera.se

Mats  Arnesén

Mats Arnesén

Lagersäljare

0582-88466

mats.arnesen@optimera.se

Andreas  Persson

Andreas Persson

Lagersäljare

0582-88465

andreas.persson@optimera.se

Anna  Ekblad

Anna Ekblad

Butikssäljare

0582-88446

anna.ekblad@optimera.se

Hannes  Gilén

Hannes Gilén

Byggsäljare

0582-88445

hannes.gilen@optimera.se

Josefine  Nydén

Josefine Nydén

Lagersäljare

0582-88462

josefine.nyden@optimera.se

Måns  Niia

Måns Niia

Butikssäljare

0582-88448

mans.niia@optimera.se

Pär  Söderlund

Pär Söderlund

Enhetschef

0582-88443

par.soderlund@optimera.se