Skövde

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Skövde

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Skövde eller online. Välkommen!

Välkommen till din Optimera bygghandel i Skövde.



Vi jobbar i Skövde

Jimmy  Lundberg

Jimmy Lundberg

Enhetschef

Tel: 0500-464201

jimmy.lundberg@optimera.se

Stefan  Valtersson

Stefan Valtersson

Byggsäljare

Tel: 0500-464206

stefan.valtersson@optimera.se

Kenneth  Ehlin

Kenneth Ehlin

Byggsäljare

Tel: 0500-464216

kenneth.ehlin@optimera.se

Christian  Berling

Christian Berling

Byggsäljare

Tel: 0500-464217

christian.berling@optimera.se

Christer  Borg

Christer Borg

Butiksledare

Tel: 0500-464203

christer.borg@optimera.se

Mikael   Blom

Mikael Blom

Butiksäljare

Tel: 0500-464205

mikael.blom@optimera.se

Kjell  Jonsson

Kjell Jonsson

Butiksäljare

Tel: 0500-464202

kjell.jonsson@optimera.se

Tomas  Lundh

Tomas Lundh

Butiksäljare

Tel: 0500-464204

tomas.lundh@optimera.se

Roger  Svan

Roger Svan

Lagerledare

Tel: 0500-464210

roger.svan@optimera.se

Glenn  Herlin

Glenn Herlin

Lagersäljare

Tel: 0500-464213

glenn.herlin@optimera.se

Mattias  Beldt

Mattias Beldt

Lagersäljare

Tel: 0500-464211

mattias.beldt@optimera.se

Tomas  Haglund

Tomas Haglund

Lagersäljare

Tel: 0500-464215

tomas.haglund@optimera.se

Roger  Lundberg

Roger Lundberg

Chaufför

Tel: 0500-464212

roger.lundberg@optimera.se

Bengt  Larsson

Bengt Larsson

Verkstad

Tel: 0500-464214

bengt.larsson@optimera.se

Jerry  Rintakoski

Jerry Rintakoski

Lagersäljare

Tel: 0500-464220

jerry.rintakoski@optimera.se

Lena   Wennergrund

Lena Wennergrund

Butiksäljare

Tel: 0500-464219

lena.wennergrund@optimera.se

Karl  Joachimsen

Karl Joachimsen

Lagersäljare

Tel: 0500-464218

karl.joachimsen@optimera.se

Johan   Hammar

Johan Hammar

Utesäljare

Tel: 0500-464209

johan.hammar@optimera.se