Ulricehamn

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Ulricehamn

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Ulricehamn eller online. Välkommen!

Optimera Ulricehamn är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Ulricehamn får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Ulricehamn

Mats  Högberg

Mats Högberg

Enhetschef

Tel: 0321-62344

mats.hogberg@optimera.se

Ove   Yngvesson

Ove Yngvesson

Byggsäljare

Tel: 0321-62345

ove.yngvesson@optimera.se

Christer  Hermansson

Christer Hermansson

Byggsäljare

Tel: 0321-62351

christer.hermansson@optimera.se

Lars  Eliasson

Lars Eliasson

Butikssäljare

Tel: 0321-62347

lars.eliasson@optimera.se

Josefine  Kilén

Josefine Kilén

Butikssäljare

Tel: 0321-62350

josefine.kilen@optimera.se

Ola  Henningsson

Ola Henningsson

Varumottagare

Tel: 0321-62358

ola.henningsson@optimera.se

Dennis  Kjellén

Dennis Kjellén

Byggsäljare

Tel: 0321-62357

dennis.kjellen@optimera.se

Jan  Broström

Jan Broström

Lagersäljare

Tel: 0321-62356

jan.brostrom@optimera.se

Tommy  Thorander

Tommy Thorander

Lagersäljare

Tel: 0321-62354

tommy.thorander@optimera.se

Wictor  Törnqvist

Wictor Törnqvist

Butikssäljare

Tel: 0321-62361

wictor.tornqvist@optimera.se

Klas  Mathiasson

Klas Mathiasson

Lagersäljare

Tel: 0321-62359

klas.mathiasson@optimera.se

Henrik  Berntson

Henrik Berntson

Butiksledare/Lagerledare

Tel: 0321-62341

henrik.berntson@optimera.se

Henrik  Eriksson

Henrik Eriksson

Byggsäljare

Tel: 0321-62343

henrik.eriksson@optimera.se

Victoria  Isacsson

Victoria Isacsson

Lagersäljare

Tel: 0321-62362

victoria.isacsson@optimera.se