Ulricehamn

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Ulricehamn

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Ulricehamn eller online. Välkommen!

Optimera Ulricehamn är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Ulricehamn får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Ulricehamn

Mats  Högberg

Mats Högberg

Enhetschef

0321-62344

mats.hogberg@optimera.se

Ove   Yngvesson

Ove Yngvesson

Byggsäljare

0321-62345

ove.yngvesson@optimera.se

Christer  Hermansson

Christer Hermansson

Byggsäljare

0321-62351

christer.hermansson@optimera.se

Josefine  Kilén

Josefine Kilén

Butikssäljare

0321-62350

josefine.kilen@optimera.se

Ola  Henningsson

Ola Henningsson

Varumottagare

0321-62358

ola.henningsson@optimera.se

Dennis  Kjellén

Dennis Kjellén

Butiksledare/Lagerledare

0321-62357

dennis.kjellen@optimera.se

Jan  Broström

Jan Broström

Lagersäljare

0321-62356

jan.brostrom@optimera.se

Tommy  Thorander

Tommy Thorander

Lagersäljare

0321-62354

tommy.thorander@optimera.se

Wictor  Törnqvist

Wictor Törnqvist

Butikssäljare

0321-62361

wictor.tornqvist@optimera.se

Klas  Mathiasson

Klas Mathiasson

Lagersäljare

0321-62359

klas.mathiasson@optimera.se

Catarina  Alexiusson

Catarina Alexiusson

Butikssäljare

0321-62347

catarina.alexiusson@optimera.se

Daniel  Jogebrant

Daniel Jogebrant

Lagersäljare

0321-62362

daniel.jogebrant@optimera.se

Niina  Hiukka

Niina Hiukka

Byggsäljare

0321-62341

niina.hiukka@optimera.se

Jonas  Brundin

Jonas Brundin

Byggsäljare

0321-62343

jonas.brundin@optimera.se