Ulricehamn

Handla här
Bild för Ulricehamn från Optimera Bygghandel för proffs

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Ulricehamn eller online. Välkommen!

Optimera Ulricehamn är en traditionell bygghandel där både proffs och konsumenter hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Ulricehamn får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Ulricehamn

Mats  Högberg

Mats Högberg

Enhetschef

Tel: 0321-62344

mats.hogberg@optimera.se

Ove   Yngvesson

Ove Yngvesson

Byggsäljare

Tel: 0321-62345

ove.yngvesson@optimera.se

Christer  Hermansson

Christer Hermansson

Byggsäljare

Tel: 0321-62351

christer.hermansson@optimera.se

Thomas  Petersson

Thomas Petersson

Byggsäljare

Tel: 0321-62343

thomas.petersson@optimera.se

Emil  Johansson

Emil Johansson

Byggsäljare

Tel: 0321-62353

emil.k.johansson@optimera.se

Patrik  Leiderth

Patrik Leiderth

Butiksledare

Tel: 0321-62341

patrik.leiderth@optimera.se

Lars  Eliasson

Lars Eliasson

Butikssäljare

Tel: 0321-62347

lars.eliasson@optimera.se

Berit  Jakobsson

Berit Jakobsson

Butikssäljare

Tel: 0321-62348

berit.jakobsson@optimera.se

Josefine  Kilén

Josefine Kilén

Butikssäljare

Tel: 0321-62350

josefine.kilen@optimera.se

Pia  Palmgren

Pia Palmgren

Butikssäljare

Tel: 0321-62355

pia.palmgren@optimera.se

Ola  Henningsson

Ola Henningsson

Varumottagare

Tel: 0321-62358

ola.henningsson@optimera.se

Dennis  Kjellén

Dennis Kjellén

Lagerledare

Tel: 0321-62357

dennis.kjellen@optimera.se

Jan  Broström

Jan Broström

Lagersäljare

Tel: 0321-62356

Tommy  Thorander

Tommy Thorander

Lagersäljare

Tel: 0321-62354

Julia  Kjellén

Julia Kjellén

Lagersäljare

Tel: 0321-62359

Wictor  Törnqvist

Wictor Törnqvist

Lagersäljare

Tel: 0321-62361