Växjö

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Växjö

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Växjö eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Växjö

Linus  Malmros

Linus Malmros

Enhetschef/Byggsäljare

0470-49951

linus.malmros@optimera.se

Anton  Hansson

Anton Hansson

Byggsäljare

0470-49952

anton.hansson@optimera.se

Mats  Persson Skogström

Mats Persson Skogström

Lagersäljare

0470-49954

mats.skogstrom@optimera.se

Andreas  Zöllner

Andreas Zöllner

Lagerledare

0470-49957

andreas.zollner@optimera.se

Marcus  Torstensson

Marcus Torstensson

Lagersäljare

0470-49955

marcus.torstensson@optimera.se

Michael  Eriksson

Michael Eriksson

Butikssäljare

0470-49956

michael.eriksson@optimera.se

Jonas  Lund

Jonas Lund

Säljledare/Byggsäljare

0470-49958

jonas.lund@optimera.se

Mita  Axandler

Mita Axandler

Butiksledare

0470-49953

mita.axandler@optimera.se