Vagnhärad

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Vagnhärad

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Vagnhärad eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Vagnhärad

Thomas  Skoglund

Thomas Skoglund

Säljledare

Tel: 0156-346 45

thomas.skoglund@optimera.se

Caroline  Johansson

Caroline Johansson

Butiksledare

Tel: 0156-346 42

caroline.johansson@optimera.se

Jonas  Bock

Jonas Bock

Byggsäljare

Tel: 0156-346 43

jonas.bock@optimera.se

Tony   Parling

Tony Parling

Byggsäljare

Tel: 0156-346 40

tony.parling@optimera.se

Anna   Andersson

Anna Andersson

Byggsäljare

Tel: 0156-35 06 72

anna.andersson@optimera.se

Martynas  Uziala

Martynas Uziala

Lagersäljare

Tel: 0156-35 06 74

martynas.uziala@optimera.se