Vagnhärad

Handla här
  • Bygghandel för proffs och konsument i Vagnhärad

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Vagnhärad eller online. Välkommen!

OBS! Under sommaren har vi andra öppettider. Vecka 26-31 Måndag - Fredag 06:30-15:30.



Vi jobbar i Vagnhärad

Thomas  Skoglund

Thomas Skoglund

Enhetschef/Säljledare

0156-346 45

thomas.skoglund@optimera.se

Caroline  Sjöström

Caroline Sjöström

Butiksledare

0156-346 42

caroline.sjostrom@optimera.se

Martynas  Uziala

Martynas Uziala

Lagersäljare/Transportledare

0156-35 06 74

martynas.uziala@optimera.se

Jonas  Malmborg

Jonas Malmborg

Byggsäljare

0156-346 43

jonas.malmborg@optimera.se

Roger  Langell

Roger Langell

Byggsäljare

0156-346 41

roger.langell@optimera.se

Joakim  Skarpsvärd

Joakim Skarpsvärd

Lagerledare

0156-350 671

joakim.skarpsvard@optimera.se

Henric  Lindholm

Henric Lindholm

Lagersäljare

0156-346 44

henric.lindholm@optimera.se

Maja  Wallenberg Jakobsson

Maja Wallenberg Jakobsson

Butikssäljare

0156-346 46

maja.wallenberg@optimera.se