Nacka/Värmdö

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Nacka/Värmdö eller online. Välkommen!

OBS! Vi har sommartider mellan den 6/7 - 7/8. (V.28-32): 06:00-16:00



Vi jobbar i Nacka/Värmdö

Olga  Rueckert

Olga Rueckert

Byggsäljare

086006364

olga.rueckert@optimera.se

Jessica   Ohlin

Jessica Ohlin

Enhetschef

08-6006363

jessica.ohlin@optimera.se

Daniel  Sumegvari

Daniel Sumegvari

Utesäljare

08-6006361

daniel.sumegvari@optimera.se

Sabina   Reisa

Sabina Reisa

Butikssäljare

086006367

sabina.reisa@optimera.se

Per-Erik   Olsson

Per-Erik Olsson

Lagersäljare

08-6006365

per-erik.olsson@optimera.se

Anna  Bladh

Anna Bladh

Byggsäljare

08-6006368

anna.bladh@optimera.se