Region Stockholm

Handla här
  • Speciallogistik för proffs i Stockholm (ej butik)
  • Speciallogistik för proffs i Stockholm (ej butik)
  • Speciallogistik för proffs i Stockholm (ej butik)
  • Speciallogistik för proffs i Stockholm (ej butik)
  • Speciallogistik för proffs i Stockholm (ej butik)
  • Speciallogistik för proffs i Stockholm (ej butik)

Optimeras försäljningskontor. Vi erbjuder leverans- & logistiklösningar för kontokunder i hela Storstockholm.

Optimera Region Stockholm hanterar leveranser av byggmaterial till byggen i hela Storstockholm. För att handla i butik är du välkommen att besöka några av våra anläggningar nedan.


Relaterad information

Arlandastad | Bygghandel för proffs i Arlandastad

Arlandastad

Bygghandel för proffs i Arlandastad

Täby | Bygghandel för proffs i Täby

Täby

Bygghandel för proffs i Täby

Länna | Bygghandel för proffs i Länna

Länna

Bygghandel för proffs i Länna

Ljusterö | Bygghandel för proffs och konsument i Ljusterö

Ljusterö

Bygghandel för proffs och konsument i Ljusterö

Bromma | Bygghandel för proffs i Bromma

Bromma

Bygghandel för proffs i Bromma

Kallhäll

Bygghandel för proffs i Kallhäll

Hagby | Bygghandel för proffs i Hagby

Hagby

Bygghandel för proffs i Hagby

Nacka/Värmdö

Bygghandel för proffs i Nacka/Värmdö

Uppsala

Bygghandel för proffs i Uppsala



Vi jobbar i Region Stockholm

Åsa  Jelk

Åsa Jelk

Regionsäljare kök

08-559 050 11

asa.jelk@optimera.se

Kaj  Andersson

Kaj Andersson

Innesäljare

08-559 050 90

kaj.andersson@optimera.se

Elin  Berzelius

Elin Berzelius

Innesäljare

08-559 050 90

elin.berzelius@optimera.se

Michael  Möller

Michael Möller

Regionsäljare

070-576 50 27

michael.moller@optimera.se

Michael  Starkenberg

Michael Starkenberg

Innesäljare

08-559 050 90

michael.starkenberg@optimera.se

Daniel  Wangerheim

Daniel Wangerheim

Regionsäljare

070-696 50 26

daniel.wangerheim@optimera.se

Roger  Sjögren

Roger Sjögren

Regionsäljare

070-223 39 02

roger.sjogren@optimera.se

Lisa  Wilhelmsson

Lisa Wilhelmsson

Regionsäljare kök

08-559 050 51

lisa.wilhelmsson@optimera.se

Paulina   Bassini

Paulina Bassini

Regionsäljare kök

08-559 050 67

paulina.bassini@optimera.se

Karin   Wittenberg

Karin Wittenberg

Regionsäljare kök

08- 559 050 65

karin.wittenberg@optimera.se

Johanna  Stierna

Johanna Stierna

Regionsäljare kök

08-559 050 64

johanna.stierna@optimera.se

Joakim   Moberg

Joakim Moberg

Offert/kalkyl

08-559 050 73

joakim.moberg@optimera.se

Cathrine  Jansson

Cathrine Jansson

Innesäljare

08-559 050 90

cathrine.jansson@optimera.se

Daniel  Byberg

Daniel Byberg

Enhetschef

08-559 050 49

daniel.byberg@optimera.se

Henrik   Thuresson

Henrik Thuresson

Innesäljare/säljledare

08-559 050 90

henrik.thuresson@optimera.se