Region Stockholm

Handla här
  • Speciallogistik för proffs i Stockholm (ej butik)
  • Speciallogistik för proffs i Stockholm (ej butik)
  • Speciallogistik för proffs i Stockholm (ej butik)
  • Speciallogistik för proffs i Stockholm (ej butik)
  • Speciallogistik för proffs i Stockholm (ej butik)
  • Speciallogistik för proffs i Stockholm (ej butik)

Optimeras försäljningskontor. Vi erbjuder leverans- & logistiklösningar för kontokunder i hela Storstockholm.

Optimera Region Stockholm hanterar leveranser av byggmaterial till byggen i hela Storstockholm. För att handla i butik är du välkommen att besöka några av våra anläggningar nedan.


Relaterad information

Arlandastad | Bygghandel för proffs i Arlandastad

Arlandastad

Bygghandel för proffs i Arlandastad

Täby | Bygghandel för proffs i Täby

Täby

Bygghandel för proffs i Täby

Länna | Bygghandel för proffs i Länna

Länna

Bygghandel för proffs i Länna

Ljusterö | Bygghandel för proffs och konsument i Ljusterö

Ljusterö

Bygghandel för proffs och konsument i Ljusterö

Bromma | Bygghandel för proffs i Bromma

Bromma

Bygghandel för proffs i Bromma

Kallhäll

Bygghandel för proffs i Kallhäll

Hagby | Bygghandel för proffs i Hagby

Hagby

Bygghandel för proffs i Hagby



Vi jobbar i Region Stockholm

Åsa  Jelk

Åsa Jelk

Regionsäljare kök

Tel: 072-703 69 58

asa.jelk@optimera.se

Kaj  Andersson

Kaj Andersson

Innesäljare

Tel:

kaj.andersson@optimera.se

Elin  Berzelius

Elin Berzelius

Innesäljare (föräldraledig)

Tel:

elin.berzelius@optimera.se

Michael  Möller

Michael Möller

Regionsäljare

Tel: 070-576 50 27

michael.moller@optimera.se

Michael  Starkenberg

Michael Starkenberg

Innesäljare

Tel:

michael.starkenberg@optimera.se

Daniel  Wangerheim

Daniel Wangerheim

Regionsäljare

Tel: 070-696 50 26

daniel.wangerheim@optimera.se

Jonas  Malmborg

Jonas Malmborg

Innesäljare

Tel:

jonas.malmborg@optimera.se

Roger  Sjögren

Roger Sjögren

Regionsäljare

Tel: 070-223 39 02

roger.sjogren@optimera.se

Jimmy  Solnevik

Jimmy Solnevik

Regionsäljare

Tel: 072-736 50 59

jimmy.solnevik@optimera.se

Lisa  Jansson

Lisa Jansson

Regionsäljare kök

Tel: 08-559 050 51

lisa.jansson@optimera.se

Paulina   Bassini

Paulina Bassini

Regionsäljare kök

Tel: 08-559 050 67

paulina.bassini@optimera.se

Karin   Wittenberg

Karin Wittenberg

Regionsäljare kök

Tel: 08- 559 050 65

karin.wittenberg@optimera.se

Johanna  Stierna

Johanna Stierna

Regionsäljare kök

Tel: 08-559 050 64

johanna.stierna@optimera.se

Joakim   Moberg

Joakim Moberg

Offert/kalkyl

Tel: 08-559 050 73

joakim.moberg@optimera.se

Cathrine  Jansson

Cathrine Jansson

Innesäljare

Tel: 08-559 050 90

cathrine.jansson@optimera.se

Daniel  Byberg

Daniel Byberg

Enhetschef

Tel: 08-559 050 49

daniel.byberg@optimera.se

Robert   Eliasson

Robert Eliasson

Utesäljare

Tel: 08-559 050 42

robert.eliasson@optimera.se