Linköping

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Linköping

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Linköping eller online. Välkommen!

Optimera Linköping är en traditionell bygghandel där du som proffs hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Linköping får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.

Vår butik på Blocket



Vi jobbar i Linköping

Stefan  Birgersson

Stefan Birgersson

Lagersäljare

013-37 54 99

stefan.birgersson@optimera.se

Linda  Andersson

Linda Andersson

Butiksledare

013-375492

linda.andersson@optimera.se

Christopher  Florebrant

Christopher Florebrant

Enhetschef

013-375480

christopher.florebrant@optimera.se

Mikael   Larsson

Mikael Larsson

Regional Key Account Manager

013 37 54 95

micke.larsson@optimera.se

Mats  Amlé

Mats Amlé

Regionssäljare Mitt

011-20 21 04

Mats.Amle@optimera.se

Dennis  Ask

Dennis Ask

Byggsäljare

013-37 54 83

Dennis.ask@optimera.se

Dennis  Gustafsson

Dennis Gustafsson

Lagerledare

013-37 54 82

Dennis.gustafsson@optimera.se

Mikael   Tapper

Mikael Tapper

Byggsäljare / Köksäljare

013-37 54 81

mikael.tapper@optimera.se

Matz  Peterson

Matz Peterson

Lagersäljare

013-37 54 96

matz.peterson@optimera.se

Martin  van Wilsem

Martin van Wilsem

Lagersäljare

013-375497

martin.van-wilsem@optimera.se

CHRISTOFFER  HELLMARK

CHRISTOFFER HELLMARK

Butiksäljare

013-375484

christoffer.hellmark@optimera.se

MARTIN  MIDHAMMAR

MARTIN MIDHAMMAR

Säljledare

013-375485

martin.midhammar@optimera.se