Värnamo

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Värnamo eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Värnamo

Henric  Sandahl

Henric Sandahl

Utesäljare Bygg

0370-302551

Henric.Sandahl@optimera.se

Pernilla  Larsson

Pernilla Larsson

Butikssäljare

0370-302556

Pernilla.Larsson2@optimera.se

Lars  Kårhammar

Lars Kårhammar

Lagersäljare

0370-302559

Lars.Karhammar@optimera.se

Simon  Henrysson

Simon Henrysson

Lagerledare

0370-302558

Simon.Henrysson@optimera.se

Felix  Pettersson

Felix Pettersson

Byggsäljare

0370-302560

Felix.Pettersson@optimera.se

Michael  Rosholm

Michael Rosholm

Enhetschef

0372-12442

michael.rosholm@optimera.se

Henric  Lundvall

Henric Lundvall

Byggsäljare

0370-302561

henric.lundvall@optimera.se

Andreas  Lindqvist

Andreas Lindqvist

Butiksledare

0370-302555

andreas.lindqvist@optimera.se