Värnamo

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Värnamo eller online. Välkommen!



Vi jobbar i Värnamo

Henric  Sandahl

Henric Sandahl

Enhetschef

0370-302551

Henric.Sandahl@optimera.se

Pernilla  Larsson

Pernilla Larsson

Butikssäljare

0370-302556

Pernilla.Larsson2@optimera.se

Lars  Kårhammar

Lars Kårhammar

Lagersäljare

0370-302559

Lars.Karhammar@optimera.se

Pontus  Boberg

Pontus Boberg

Lagersäljare

0370-302557

Pontus.Boberg@optimera.se

Simon  Henrysson

Simon Henrysson

Lagerledare

0370-302558

Simon.Henrysson@optimera.se

Petter  Nilsson

Petter Nilsson

Byggsäljare

0370-302562

Petter.Nilsson@optimera.se

Felix  Pettersson

Felix Pettersson

Byggsäljare

0370-302560

Felix.Pettersson@optimera.se

Emil  Andersson

Emil Andersson

Byggsäljare

0370-302563

Emil.Andersson@optimera.se

Simon  Lundh

Simon Lundh

Butiksledare

0370-302555

Simon.Lundh@optimera.se