Värnamo

Handla här

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Värnamo eller online. Välkommen!

OBS! Vi har sommartider under v29-32: 06:30-16:00



Vi jobbar i Värnamo

Henric  Sandahl

Henric Sandahl

Enhetschef

0370-302551

Henric.Sandahl@optimera.se

Andreas  Ingvarsson

Andreas Ingvarsson

Byggsäljare

0370-302560

Andreas.Ingvarsson@optimera.se

Pernilla  Larsson

Pernilla Larsson

Butikssäljare

0370-302556

Pernilla.Larsson2@optimera.se

Sofie  Sjölander

Sofie Sjölander

Byggsäljare

0370-302561

Sofie.Sjolander@optimera.se

Lars  Kårhammar

Lars Kårhammar

Lagersäljare

0370-302559

Lars.Karhammar@optimera.se

Louise  Blansch

Louise Blansch

Butiksledare

0370-302555

Louise.Blansch@optimera.se

Pontus  Boberg

Pontus Boberg

Lagersäljare

0370-302557

Pontus.Boberg@optimera.se

Simon  Henrysson

Simon Henrysson

Lagerledare

0370-302558

Simon.Henrysson@optimera.se