Landskrona

Handla här
  • Bygghandel för proffs i Landskrona

Optimera erbjuder byggmaterial, tak, dörrar och fönster m.m. Du kan köpa byggvaror i vår butik i Landskrona eller online. Välkommen!

Optimera Landskrona är en traditionell bygghandel där du som proffs hittar alla byggvaror som behövs till byggprojektet. Som kund hos Optimera Landskrona får du tillgång till kompetens, engagemang och ett brett sortiment.



Vi jobbar i Landskrona

Nils  Andersen

Nils Andersen

Lagersäljare

0418-450853

nils.andersen@optimera.se

Henrik  Ohlsson

Henrik Ohlsson

Butikssäljare

0418-450852

henrik.ohlsson@optimera.se

Daniel  Lejongrip

Daniel Lejongrip

Byggsäljare

0418-450858

daniel.lejongrip@optimera.se

Eveliina  Virtanen

Eveliina Virtanen

Lagersäljare / Föräldraledig

0418-450857

eveliina.virtanen@optimera.se

Patrik  Chrisander

Patrik Chrisander

Byggsäljare

0418-450851

patrik.chrisander@optimera.se

Olof  Ahlberg

Olof Ahlberg

Enhetschef

0418-450854

olof.ahlberg@optimera.se

Jimmie  Frank

Jimmie Frank

Lagersäljare

jimmie.frank@optimera.se